18 Şub 2020

Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Teremen Ter Azaltıcı Sprey

Herkese merhaba,

Terlemek bir çok kişi için bir kabus öyle değil mi? Sadece kendi hayatımızı etkilemeyen, hele bir de kötü kokuyorsa çevremizde ki herkesi rahatsız eden bir olay. 

İnsan doğası gereği ne yazık ki terliyor. Böyle olunca da insan kişisel hijyene ne kadar önem verirse versin yine de ter azaltıcı birşeyler arıyor.  Teremen Ter Azaltıcı Sprey de işte bu soruna çözüm bulmak için piyasa da bulunan ürünlerden biri. 

SGA Kozmetik tarafından üretilen ürün kadın ve erkekler için iki farklı çeşide sahip. Dermolojik olarak test edilmiş. PH değeri cilde uyumlu. Hamileler, emziren anneler ve çocukların kullanması önerilmiyor. Ayrıca yine her zaman ki gibi alerji yaratıp yaratmadığını anlayabilmk için bilek içinde denemenizi tavsiye ediyorum. 

İçeriğinde ise, Diyonize su, etil alkol ve alüminyum klorür hidroksit mevcut .

Kullanım şekline gelince, sürülücek bölge temizlenerek iyice yıkanıyor. Bir miktar sprey sıkılıyor ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde yediriliyor. Firma etkili olması için her gece yatmadan önce bu işlemin yapılmasını öneriyor. Ayrıca ertesi gün o bölge tekrar yınarak temizlenmeli.


Teremen Ter Azaltıcı Sprey

50 ml'lik sprey şişelerde satışa sunulmuş ürün. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler
Buraya tıklayarak beni GFC takibine kolayca alabilirsiniz

Ayrıca sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz çok mutlu olurum :)


InstagramTwitter , FacebookYASAL UYARI : Bu web sitesindeki bilgiler ve ürünler, tıbbi sorunları teşhis etmeye, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir sağlık profesyoneli ile işbirliği içinde bu bilgilerin kullanılması önerilir. Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...