28 Eki 2013

YAŞASINNN İLK 50 İÇİNDEYİM

Biraz önce Bumerang 2013 adayları arasındaki ilk elliyi açıkladılar. Çok sevinçliyim ilk elli içinde olduğum için :)
Yarışma halen devam ediyor ve sonuçlar her an değişiyor. Oylama 11 Kasım'a kadar devam edecek. Eğer sizde hala oy vermediyseniz oyunuzu bana verir misiniz?

Ödül töreninde orada olmak son günlerde en büyük hayalim. Katılım ücretsiz ve telefon numaralarınız Hürriyet güvencesinde.

Oy vermek için lütfen tıklayın ;)

Bumerang Ödülleri Oy Ver!

Hepinizi seviyorum
Şafak


TESAN YENİ AĞ ÜRÜNLERİYLE CEBİT'TEYDİ

Merhaba,
Bir CeBIT Bilişim Eurasia daha sona erdi. Katılan firmalardan Tesan İletişimden bahsetmek istiyorum size.

Tesan İletişim, CeBIT Bilişim Eurasia'da iş dünyası ve ziyaretçilerle buluşdu. 2004 yılından bu yana CeBIT Fuarı'na katılan ve bu sene 10. kez fuara katılan Tesan İletişim, fuarda kurumsal çözümlere yönelik network ürün gruplarıyla yer aldı.
Tesan İletişim, fuarda kendi tescilli markası Ttec dışında distribütörlüğünü yaptığı Lilin, ZTE, QNAP, EnGenius, Dell SonicWall, LogSign,Billion ve Formrack'ın ürünleriyle boy gösteriyor. Ziyaretçiler stantta, tüm bu markalar, ürün ve teknolojilerle ilgili detaylı bilgileri yerli ve yabancı yetkililerden elde edebiliyor.
4. Salon B8 no.lu stantta sergilenen ürün grupları içinde Veri Yedekleme, Bilgi Güvenliği, Kablosuz Veri Aktarım Ürünleri, IP ve Analog Güvenlik Kameraları, Switch ve Router çözümleri, Rack kabinetler gibi geniş bir yelpaze bulunuyor.

ZTE'nin 5250 serisi ilk kez CeBIT'te tüketicilerle buluşuyor

Tesan İletişim'in bu yıl içinde Türkiye distribütörlüğünü aldığı dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden ZTE'nin 5250 serisi 24 ve 48 portlu Gigabit switchleri; fuarda ilk kez Türk tüketicisiyle buluştu.
ZTE'nin bu yeni serisi, büyük ölçekli kurumsal firmaların gereksinimlerini karşılamaya yönelik bir ürün grubu. 5250 serisinin öne çıkan özellikleri  arasında IPTV desteği, akıllı VLAN, akıllı POE, yüksek güvenlik, yüksek performans ve kolay yönetim gibi özellikler bulunuyor.

Billion'un Akıllı Enerji Yönetimi ölçüm cihazları Tesan standında

Tesan'ın Türkiye distribütörlüğünü henüz üstlendiği Tayvanlı network ürünleri firması Billion'un yeni ürünleri de stantta görücüye çıktı. Billion'un akıllı enerji yönetimine yönelik enerji ölçüm cihazları stantta özellikle enerji sektörü temsilcileri ve bu sektöre yatırım yapanların ilgisini çekiyor.
Billion'un tanıttığı yeni diğer ürün "Sim Kart Slotlu-3G destekli ADSL2+ Kablosuz Modem Router" dahili sim slotuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor.
Fuarda ayrıca Billion'un Çift WAN portu, 4 adet Gigabit Ethernet portu olan  ve 3G/4G/LTE destekli Kablosuz Erişim Noktası da tanıtılıyor.

Ttec güvenlik ürünleri de CeBIT'te ilgi görüyor

Stantta Ttec'in güvenlik kameraları alanındaki iddiasını pekiştiren üç yeni ürünü de ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Ttec COMBO DVR+CCTV kamera seti ve Ttec Varifocal Bullet Kameralar; görüntü kalitesi, gece görüşü, kayıt süreleri, tasarımlarındaki özgünlük ve üstün özellikleriyle pazarda Ttec'i bir adım one çıkarmaya aday ürünler.
Basın bülteninden derlenmiştir
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...