29 Ara 2017

Niss Temizlik Ürünleri


Merhaba,

Yaklaşık iki hafta önce sevgili İlknur'un Dünyası davetiyle aslında eski olan ama benim için yeni olan bir temizlik ürünleri markası ile tanıştım. Niss temizlik ürünleri

Ben genelde, temizlik malzemelerinin içerdiği kimyasallar nedeniyle  bir kaç marka dışında kullanmam. O nedenle, davet gelince biraz firmayı inceledim ve güzel şeyler yazdığını görünce deneyimlemek ve sizlerle paylaşmak istedim. 


Buluşmamamız yüksek sayıda, her kategoriden bloggerın ve firma yetkililerinin birlikte yaptığı kahvaltı ile başladı. Sonrasında firma yetkilisi, Mesut bey bizleri firması ve ürünlerinin içeriği hakkında bilgilendirdi. 
NİSS Profesyonel, Doğal ve Teknolojik Ev Temizlik Ürünleri , 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmekteymiş. Bu kadar uzun süre piyasada olduğu halde, çok fazla duyulmamasının nedeni ise, parakende sekteründe yeni olmaları.

Genel Temizlik, Mutfak, Kişisel ve Çamaşır Temizlik ve Hijyen Ürünleri kategorilerinde olmak üzere 4 kategoride 15 çeşit ürene sahip olan Niss markası, satışını kendi web sitesi üzerinden yapıyor. Ayrıca sitede bulunan iletişim numaralarından ve sosyal medya hesaplarından kendileri ile iletişime geçebiliyorsunuz. 


Gün sonunda denememiz için 4 farklı ürünlerini hediye ettiler. Özellikle duşakabin temizleyicisi için çok güzel şeyler duydum. Bu hafta denemek nasip olmadı ama denedikten sonra mutlaka yazmayı planlıyorum. Neymiş bu ürünler kısaca bakalım.

Parlatıcı ve tuz kullanımı gerektirmez. Ağır kir ve yağlı bulaşıklarda başarılı bir sonuç verir. Tabletlere göre %50 daha ekonomik yıkama sağlar. Bardaklarda su lekesi ve buğu oluşmasını engeller.Doğal ve doğa dostu formülü ile kir ve kireç birikintilerini kolayca temizler, hassas ve kaplama yüzeylere zarar vermez. Çok güçlü temizleyici olmasına rağmen yüzeye zarar vermez. Banyolarınız da güvenle kullanabilirsiniz.Yüksek teknolojik özel ve güçlü formülü ile; aspiratör, cam ocak ve mutfaklarda ki ağır kirler ve katılaşmış yağları bir sıkışta yok ederek size kolay bir temizlik sağlar. Mutfak temizliğindeki en iyi yardımcınızdır. 


%100 Doğal temizlik, her yere, her işe. Sirke ve limon karışımının elma özü ve bitki özleriyle zenginleştirilmesi yolu ile elde edilmiş güçlü ve zararsız bir doğal temizleyicidir. Bulunduğumuz coğrafyaya hitap eden bir üründür.


Günün sonunda hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı. Bu keyifli güne anlam katan herkese çok teşekkürler.

Bir başka yazıda görüşmek üzere, sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...