4 Oca 2014

AVON NATURALS SERİSİNDEN İKİ ÜRÜN

Herkese merhaba. Ben Yasemin'in Kozmetiği blogunun yazarı Yaseminjesss. Şafak Hanım'a, beni bloguna misafir olarak kabul ettiği ve anlayışı için çok teşekkür ederim :)

Bu akşam sizlere,Avon'un Naturals serisinden iki ürün tanıtmak istiyorum. Bunlar Naturals İnce,Güçsüz Veya Yağlı Saçlar İçin Böğürtlen ve Hibisküs Özlü Saç Tazeleyici Sprey ve Naturals Böğürtlen Hibiskus Özlü Hacim Veren Şampuan.

Bu seri, Avon'un ince,yağlı ve güçsüz saçlar için ürettiği ürünlerden oluşuyor. İçeriği böğürtlen ve hibisküs özlü. Şampuanın rengi uçuk pembe.


Ben bu seriyi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Bu seriyi kullanmadan önce 7 yaşımdan beri Elidor serisi kullanıyordum. Ancak gelişme sürecimle birlikte saçımdaki yağ oranı arttı ve Elidor'un bana yararından çok zararı dokunmaya başladı. Ben de Avon ailesine katıldığım ilk günden itibaren Avon'un bu serisini kullanmaya başladım.
İyi ki de başlamışım. Gerçekten aradığım ürün. Şampuan,benim 2 günde yağlanan saçımın yağlanmasını geciktirmekle kalmadı,yağlı görüntüyü de aldı götürdü. Koku olarak,renk olarak o kadar güzel ve kalıcı ki,saçlarımı yıkadığım an o etkisini hissediyorum. En çok beğendiğim yönleri ise doğal içerikli olması.Tabi ki %100 doğal diyemeyiz hiç bir ürüne. Ancak meyve özlü ürünler,diğer kimyasallara oranla daha faydalı,bunu herkes bilir.
Şampuan gerçekten benim saçımın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Saç kremini de duştan sonra uygulayınca tam anlamıyla bakımım tamamlanmış oluyor.


Saç spreyi ise,gayet uçucu olmayan,hatta bukle belirginleştirici bir etki yaptı bende. Kokusu zaten tartışılmaz. Saçlarım yağlı olduğu için saç kremi ve saç spreylerine hiç yaklaşamazdım. Ancak doğal ve saçıma uygun ürünler buldukça denemekten çekinmiyorum :)

Bu seri bende güzel bir izlenim bıraktı. İlla ki herkeste de aynı etkiyi bırakacak diye bir kaide yok,olamaz da. Çünkü herkesin yapısı farklı,lütfen bunu da göz önünde bulundurarak ürünleri deneyin :)

Herkese sevgiler.


Yazar Hakkında : Yaseminjesss,Ağustos 2013'te  blog hayatına katıldı.Moda,kozmetik,makyaj adına her türlü paylaşımı için http://yaseminjess.blogspot.com/
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...