27 Ara 2016

Biricitle Mutlu Yıllar Blogger BuluşmasıMerhaba,

Cumartesi günü sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın düzenlemiş olduğu Biricitle Mutlu Yıllar Blogger buluşmasındaydım.

Etkinlik mekanımız, Maslak The Zone by Finansbank'ta yer alan Da Vinci Learning Atölyeleriydi.  Mekana daha önce Ege ile de gitmiştik hatırlarsanız ve bizim için çok keyifli bir gün olmuştu. Yasemin'in etkinliği orada yapacağını duyduğumda bu nedenle de çok sevindim. İstanbul'un içinde yeşillikler arasında nefes almak için oldukça güzel bir seçim.

Yine de kısaca bahsetmem gerekirse, Da Vinci Learning, televizyon kanalı da olan, çocukların eğlenirken öğrenmesini kendine misyon edinmiş bir kuruluş. Detaylı yazımı okumak isterseniz
Tık Tık.

Yasemin bu etkinlikten çok kısa bir süre önce sevgili Yıldız Teyzeyi yani annesini kaybetti. Yine de firmalara ve bizlere olan saygısından etkinliği iptal etmedi. 4Mevsim Kadını etkinliğim öncesi bende dedemi kaybetmiştim. Çok zor olur bilirim. Yıldız teyzeye sizlerinde dualarını bekliyoruz.  

O gün hem İstanbul'dan hemde Ankara'dan davetli blog yazarları vardı. Ayrıca kendi aramızda küçük bir hediyeleşme çekilişi de yapmıştık. O gün hem hasret giderdik hem de birbirimize hediyelerimizi verdik. Ben Yasemin ile eşleştim. Onu mu alsam bunu mu alsam derken son bir kaç gün kala ancak seçebildim. Hediye almayı da vermeyi de severim :) Bir de seçmek kolay olsa :)


Bugün gerçekleşen etkinlikte sevgili blogger arkadaşım @sosyalannemblog hem davetli blogger hemde LR firması ürünleri ile sponsorlarımızdandı. 


Sevgili Fatma @sosyalannemlrekibi olarak bana, Marinden Tarifler blogu sahibi sevgili Leyla ablaya ve ne yaptığımızı merak ederek yanımıza gelen bir başka bayana Zeitgard 2 cihazı ile, uygulama yaptı. Cihazın özelliği ciltteki kırışıklıkları asgari seviyeye indirmesiymis.
Mekanımızın ikramları dışında, By Tiriliçe'den ve Dr. Outker'den de lezzetli ikramlarımız vardı. İkisinin de tadı çok güzeldi, tavsiye ederim efendim :)
O gün orada olan blogger arkadaşlarımın blog adreslerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Takibe almayı unutmayın :)Arzu Göncü Hangül                                http://www.vanilins.com/
Canan Zerkinli                                        http://www.cananzerkinli.com/
Ebru Bayrak                                           http://www.ebrushka.net/
Elmas Koçan                                          http://www.elmaspiriltilari.com/
Fatma Doğan                                          http://www.sosyalanneyim.com/
Filiz Şahin                                               http://www.makyajkelebegi.com/
Gulsen Doğan                                         http://www.gulshendogan.com/
İlknur Koyuncu Balcı                               http://www.ilknurundunyasi.com/
İrem Özker                                              https://audreyinsekerleri.blogspot.com.tr/
Leyla Kılıç                                               http://www.marindentarifler.com/
Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu         http://www.safagindunyasi.com/
Şebnem Boyacıoğlu Kayaol                    http://www.alisverismakyaj.com/
Şerife Özbilek                                          http://begendimpaylastim.blogspot.com.tr/
Yasemin Özer                                          http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/


Etkinliği sosyal medyada #biricitlemutluyillar hashtagi ile takip edebilirsiniz. Bir sonra ki yazım sponsor firmalarımız için olacak. Şimdilik kendinize iyi bakın

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...