10 Şub 2014

Faber-Castell ‘Renkli Yönetmenler’ Facebook Uygulaması ile her hafta 10 aktivite bileti kazanma fırsatı!

Çocukların eğlenirken yaratıcılıklarını geliştirmesine yardımcı olan Faber-Castell yeni Facebook uygulaması ile çocukların sömestr tatillerine renk katıyor!

25 Ocak Cumartesi günü çocuklar Tepe Nautilus CineMaximum fuaye alanında seans öncesi Faber-Castell'in onlar için hazırladığı süpriz ile karşılaştılar. Faber-Castell "Hayal Gücünün Ürünleri" ile yaratıcılıklarını konuşturdular, birbirinden güzel objeler yaptılar.

Çocuklar filmlerini izlemeye salona girdiklerinde, Faber-Castell ekibi çocukların eğlenceli keçeli kalemler ve değiştirilebilir tablet suluboya ile tasarladıkları nesneleri renkli film afişlerine dönüştürdü. Seans çıkışı kendi tasarımlarını film afişlerinde gören çocukların şaşkınlıkları ve sevinçleri görülmeye değer!
Şimdi bu sürprizi Faber-Castell yeni Facebook uygulamasına taşıdı. Çocuklar Faber-Castell eğlenceli keçeli kalemler ve değiştirilebilir tablet suluboya ile tasarladıkları nesneleri uygulamada yer alan film afişi şablonlarına yerleştirerek kendi filmlerinin yönetmeni ve afiş tasarımcısı oluyorlar.Hazırlanan film afişleri içerisinden en çok beğenilen, oy alan tasarımların sahibi olan küçük yönetmenler müze veya sinema bileti kazanma fırsatı yakalıyorlar.

Eğlenceyi yakalamak isteyen çocuklar  https://www.facebook.com/FaberCastellTurkiye/app_291525467663299 sayfasından uygulamaya ulaşabiliyor.

Faber-Castell sosyal hesaplardan takip edebilirsiniz:

www.facebook.com/FaberCastellTurkiye

@Faber_CastellTR


Bir boomads advertorial içeriğidir.

EGE İLE ONU DÜNYAYA GETİREN DOKTORUMUZA KURABİYE YAPIYORUZ

Merhaba,

Bir kaç gündür blogdan uzak kaldım. Özlemedim dersem yalan olur. Sizlerle paylaşmaya bu kısa sürede öyle çok alışmışım ki, yazamadığım günler kendime kızıyorum.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, geçen gün ege ile mutfağa girdik ve Onu dünyaya getiren çok sevgili doktorumuz, abimiz Serhat Sakız'a doğum günü kurabiyeleri yaptık.Tamamen bizim tasarımıız olan bu kurabiyeleri, onun hayatında önemli olduğuna inandığımız şeyler ve bizim onu nasıl gördüğümüz ile ilgili yapmaya  çalıştık. Kendisi de çok beğendiğini söyledi. Ve bu beni mutlu etti.

İşte kurabiyelerimiz ve bize göre anlamları :)

Dünyaya gelmesine yardım ettiği bir çok kız ve erkek bebek için, maşallah. Sen bizim kalbimizin şampiyonusun :)Hayatın da önem verdiği şeylerin başında ailesi ve yakın akrabaları geliyor. İnşallah her zaman şeker gibi bir hayatınız olur.Sevgili köpeğimiz Hero'yu da unutmak olmaz.


Tabi ki en büyük BEŞİKTAŞ. Aşk o aşk!! 


Bu da kurabiyelerimizin toplu hali 
 ve
Sen bir çam ağacı gibi güçlüsün, güç veriyorsun. Fırtına, kar, tipi hiç biri yapraklarını bile dökemez.


Kelebek mi? O sevgili asistanı Bakiye için. Bunca yıldan sonra o da benim için sanki aileden biri gibi.

Siz nasıl buldunuz kurabiyelerimi?

Sevgilerimle
ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...