9 Haz 2017

Multimar Ürünleri ve Balık Yağı

Multimar Ürünleri ve Balık Yağı 

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde ki Anne Sultanlar etkinliğinde daha önceden bilmediğim Multimar isimli bir marka ile tanışmıştım. Multimar, Havan İlaç Gıda Sanayi'ye bağlı çocuklar için balıkyağı ve gıda takviyelerini onlarında ilgisini çekecek şekilde, jelibon görüntüsünde balık şeklinde üreten bir marka. Ben henüz balık yağı ürününü kullanmadım, gıda takviyelerini kullanıyoruz.

Multimar Balık Yağı Sıvı Form ve Multimar Balık Yağı çiğnenebilir çeşitleri dışında, gıda takviyeleri de propolis, kara mürver, beta glukan, kuşburnu .

Ürünlerle tanışınca bazı sorularım oldu. İnternette de bu konuda birşey bulamadığımdan kendim ve sizler için bunları firmaya sordum. 


İşte sorular ve cevapları 

Balık Yağı nedir? Ne işe yarar?


Omega 3, çocukların beyin gelişimini destekleyen ve fiziksel gelişimlerine katkı yapan doğal bir üründür. Soğuk deniz balıklarında bolca bulunur. Genel olarak Omega 3 olarak adlandırılan bu yağ çeşidinin, balıklarda bulunan ve fayda sağlayan türü EPA ve DHA yağ asitleridir. Balık yağı, yapısından ötürü kokulu bir üründür ve saf halde tüketildiğinde kokusundan dolayı sorun çıkabilmektedir. 


Multimar Saf Balık Yağı Şurubu nereden temin edilebiliyor? Yazın kullanılmasının bir sakıncası var mı?

Multimar Saf Balık Yağı Şurubu sadece eczanelerden temin edilebiliyor ve hayır yazın tüketilmesinin hiç bir sakıncası yok. 

Sizin balıkyağı ürünleriniz dışında, karamürver, propolis, beta glukan ve kuşburnu isimli ürünlerinizde var. Bu ürünlerde de balık yağı var mı?

Balık Yağı çiğnenebilir Form ve sıvı balık yağımız haricindeki ürünlerin hiçbirinde balık yağı yoktur.     


Hangi ürün neye yarar?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...