13 Nis 2015

Legoland Discovery Centre Bu Yaz Kapılarını Açıyor

Merhaba,

Bu hafta sonu oldukça renkli ve heyecan verici bir etkinlikteydik. Bayrampaşa Forum İstanbul'da yazın faaliyete geçecek olan  Legoland Discovery Centre istanbul özel bir davet ile hem  merkezin tanıtımını yaptı hemde bir yarışma düzenleyerek, bünyesinde çalışacak kişileri seçti. Davetliler çocukları ile birlikte gelmişlerdi, çocuklar merkezde kendilerine ayrılan bölümde Legolarla hayal güçlerini harekete geçirirken, aileleri merkez hakkında bilgi sahibi oldu.


 O gün hayallerinin işini arayanlar ve Lego parçaları ile yeteneğini sergileyerek Legoland Discovery Center İstanbul’daki tam zamanlı pozisyonda çalışmak isteyenlerin seçileceği yarışma oldukça çekişmeli geçti :)  Katılımcıların kısıtlı bir zaman içerisinde, belli temalarda binlerce LEGO® parçasını bir araya getirmeye çalıştı ve 50’den fazla aday, jüri tarafından değerlendirilmeleri sonucu yeni ve keyifli bir iş sahibi oldular.


Biraz da merkez ve işleyişinden nasıl bir yer olduğundan bahsetmek istiyorum. 

Legoland Discovery Centre istanbul Türkiye ve Doğu Avrupa'nın ilk lego oyun merkezi. Dünya genelinde 11 şubesi var. Facebook adresi LEGOLANDDiscoveryCenterIstanbul  


Ayrıca web sitesi olan,  www.legolanddiscoverycentre.com/istanbul/ adresinden çok daha detaylı bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilir ve açılış öncesinde indirimli bilet alabilirsiniz. Okullara ve gruplara özel programları olduğu gibi, dilerseniz doğum günlerini de burada farklı bir konsept de kutlayabilirsiniz. Yalnız zor durumda kalmamak için, bu tarz etkinlikler öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. 


Legoland Discovery Centre bu yaz açılacak. 3-10 yaş çocuğu olan aileler için 2 Lego ride, 15 Lego oyun alanı 4D sinema olacak.Geziler ve Eğlence Alanları


Sizin çocuk da benimkiler gibi Lego oynamaya bayılıyorsa Forum İstanbul’daki LEGOLAND® Discovery Centre yam size göre. Ayrıca merkezde yer alan Türkiye’deki ilk LEGO® mağazasını da ziyaret edebilirsiniz. Mağaza 7 gün açık olacakmış ve mağazayı ziyaret etmek için Merkeze giriş biletinizin olması zorunlu olmayacak. 

LEGOLAND Discovery Centre İstanbul Mağazasında
  • 900’den fazla LEGO seti ve ürünü
  • Her ay favori LEGO setleriniz için özel teklifler
  • LEGOLAND Discovery Centre Yıllık Üyelik Kartı Sahiplerine mağazadan yaptıkları alışverişlerde %10 indirim
fırsatları yakalayabilirsiniz. 

LEGOLAND Discovery Centre Mağazasının açık olduğu saatler:
Pazartesi – Pazar: 10.00 – 20.00

Öyle ki Ege oradan çıkmak istemedi. Sizi şimdi o resimlerle baş başa bırakıyorum :)


Bu etkinliğe bizi davet eden Sevgili Hassas Anne Ece'ye çok teşekkürler.

Bu yazı bende sabırsızlıkla bekliyorum :)

Sevgiler
Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...