9 Eyl 2020

Yamachi Gold ile Online Alışveriş Deneyimi

 


Herkese merhaba,

Artık hayatın her alanında online alışveriş yapmaya başladık. Ben zaten yapardım ama şimdi özellikle Covid19 nedeniyle neredeyse herkes online web sitelerini tercih etmeye başladı.

Uzun zamandır da kendime bir gümüş takı almak istiyordum. Bunun için tercihimi  Yamachigold firmasından yana kullandım ve deneyimimi sizinle de paylaşmak istedim.


Yamachi Gold firmasının asıl ustasının hikayesi de bir başka güzel. Takılarındaki işçilik ile ünlü Diyarbakır'da küçük yaşında meslek hayatına atılmış ve işi tutkusuna dönüşmüş. Firmanın da serüveni böule başlamış. oradan istanbul'a gelmiş ve Kapalıçarşı'da Doğu ve Batı sentezini birleştirerek altın sektöründe isim yapmış. Şu an Nuruosmaniye Showroom, Kuyumcukent AVM Head Office, Vizyonpark Merkez Plaza Atölye ve Nişantaşı perakende mağazaları ile yurt içi, ihracat ile de Yurt dışı çalışmalar yapmakta. 

Şimdi ise e-ticaret ile, altındaki bu ustalıklarını gümüş kullanarak yepyeni bir deneyime çevirmekteler. Ürünlerin tamamı özel tasarım ve alışagelmişin dışında. 

Bu kadar firmanın geçmişinden bahsettikten sonra, sizinle şimdi kendi deneyimimi paylaşmak istiyorum. Birbirinden güzel takılar vardı. Hangisini seçeceğime bir türlü karar veremedim. En sonunda şu iki ürün arasında kaldım,

Bu nazar boncuklu gümüş kolye çok güzel değil mi? 925 ayar gümüş ve altın kaplama. Zinciri ile geliyor.


Bir diğeri ise yine altın kaplama gümüş küpe olan, kare figür sallantılı yıldız Huggy gümüş küpeydi. Küpelerimin üzerindeki yıldız canım vatanımın yıldızı ve ben yıldızlara farklı bir sevgi duyuyorum. O nedenle ilk tercihimi bu güzel küpeden yana kullandım. 


925 ayar gümüş olan küpemin kaplama rengi Gold. Taşları zirkon taş ve kilidi adından da anlaşılacagı üzere huggy kilit. Yani birbirine geçen kilitten.
Birbirinden güzel bileklikler, yüzüklerde var. Fikir olması açısından bir kaç tanesini buraya da ekleyeyim.


Gelelim nasıl online alışveriş yaparız, e-ticaret sitesinin işleyişi nasıl sorusunun cevabına.

YamachiGold sitesine üye olarak alışveriş yapabiliyorsunuz. E-mail adresiniz ile üyeliğinizi oluşturduktan sonra, seçtiğiniz ürünü sepete atıyorsunuz. Şifrenizi unutursanız sorun yok çünkü şifremi unuttum butonu ile güncelleyebiliyorsunuz. Ayrıca şu an üye ol, hediye çeki kaza kampanyası ile %10 indirim var. 
Ödemeleri kredi kartı yada eft/havale ile ödeyebiliyorsunuz. 
Sipariş aşamasını tamamladıktan sonra ve ödeme firmaya ulaştığında , UPS kargo ile ücretsiz tarafınıza ulaştırılıyor.

Özel kutu içinde , kadife kesede ve hediye çantası ile teslim ediliyor ki, sizde sevdiklerinize hediye edebilesiniz.

Yamachi Gold

Alınan ürünler 12 ay boyunca firma garantisinde. İade ve iptal işlemlerinde  0546 813 52 13 no’lu Whatsapp hattından veya info@yamachigold.com e-posta adresimizden müşteri temsilcisiyle iletişime geçmeniz gerekmekte.                       

Şu an açılışa özel seçili ürünlerde %20 indirim var. Bazı ürünler, gümüş olmasına karşın Gold kaplama. Eger gümüş alacaksanız ama altın renginden vazgeçemiyorsanız da bu firma tam size göre.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere

Kendinize çok iyi bakın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...