7 Ara 2017

Whatsapp Yanlış Gruba veya Kişiye Atılan Mesajlar


Merhaba,

Başlığı okuduğunuzda sizin de attığınız yada size gelen yanlış mesajları okuduğunuzda yaşadıklarınız gözünüzde canlandı mı ? Amanınnn nasıl fena bir durumdur bu. Hele ki, o attığınız mesaj sadece yanlış gruba değil, en yanlış gruba gitmişse bittiğinizin resmidir bu durum. Nasıl düzelteceksiniz şimdi bunu. Yandınız siz!!

Şaka şaka artık durum değişti. Rahat olun. Yanlız bunu hemen fark ederseniz çok iyi olur. Çünkü Whatsapp Yanlış Gruba veya Kişiye Atılan Mesajları ilk 5 dakikada silmek gerekiyor. Ayrıca o mesajı okumamaması gereken kişi okuduysa, mesaj yokmuş gibi yapamazsınız.


Bir önemli ayrıntı da Whatsapp mesajını silme işleminin başarılı olması için, kişilerin son güncel sürümü kullanması gerekiyor. Çünkü bu özellik yeni geldi.


Peki işlemi nasıl yapacağız?Yukarıda da yazdığım gibi ilk 5 dakika içinde, gönderdiğiniz mesajın üstüne gelin ve bastırın. Ardından yazı tamamen yeşil olup üstte işaretler çıktığnda çöp kutusuna tıklayın.
Ardından mesajı sil bölümünde resimdeki görüntü çıkacaktır. 
Herkesden sil kısmını tıkladığınızda, resimdeki gibi bu mesaj silindi yazısını görürseniz, işlem başarılı olmuştur. 


Tabi yine yukarıda yazdığım gibi o kişi mesajı görmediyse şimdilik sorunu uzaklaştırmış olursunuz :)

Bir sonraki mesajlarınızda başkalarının okumasını istemediklerinizi atmamayı tercih etmenizi öneririm. Hem konuşmak çok daha iyidir öyle değil mi?

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...