19 Ara 2017

Yasemin Kokulu Bir Hayat ile Yeni Yıl Hediyeleşme Blogger BuluşmasıMerhaba,

Bu hafta sonu sevgili Yasemin Kokulu bir Hayat'ın düzenlediği yeni yıl hediyeleşme blogger buluşmasındaydım. Oldukça keyifli geçen günü sizlerle de paylaşmak istedim. Etkinliğe 12 blog yazaqrı katıldık. Güzellik, Life style ve Yemek / Mekan bloggerından oluşan karma bir gruptuk.

Yasemin bu etkinliği artık gelenekselleştirdi. Sanırım bu sene 4.sünü düzenliyordu. Katılan bloggerlar kendi aralarında çekilişle eşleşiyorlar ve birbirlerine hediye alıyorlar. Benim etkinlik eşimde, normal hayatta da tanıdığım ve geçen yıl 23 Nisan blogger anne çocuk buluşmasını ortak düzenlediğim sevgili Sosyal Annem Blog Fatma oldu.Mekan sponsorumuz Türkiye'de  şubesi bulunan Gönül Kahvesi'nin Kale Center şubesiydi.   Şunu söylemeliyim ki, o kadar yoğun bir gün olmasına karşın ilgi ve alakaları, güleryüzleri 10 numaraydı. Çalışanların hepsine çok teşekkür ediyorum.

1993 yılında gıda sektorune giren grup, 2002 yılından beri de "Gönül Kahvesi" markası ile bizlerleymiş. Türkiye ve dünyada şu an için 72 şubesi olan  marka, butik bir kahve evi ve Türk Kahvesini çok özel bir şekilde pişiriyorlar. Kahveyi içerken suyunu değil, telvesi ile birlikte içiyorsunuz. Buharla pişirdiklerini söyledikleri Türk kahvelerini mutlaka içmenizi öneririm.
Buluşmanın bir güzel sürprizi de Minval Yayınların'nın yeni çıkan kitabı Beklerken Seni" nin yazarı Çağlayan Dikmen'in  bizlerle olmasıydı. Kitapta yaşanmış bir aşk hikayesini paylaşmış.  Hem keyifli bir sohbet oldu hem de kitaplarını bizler için imzaladı. Okuması bol, yolu açık olsun.
Sevgili Yeşim'le Her Telden ile birlikteyiz :)


Sevgili Marinden Tarifler Leyla Ablam ve ev sahibemiz  Yasemin :)


Baksanıza ne kadar kalabalığız :)Kime ne anlatıyorsam artık :) Sevgili Emel'le  olduğumuz bir kare.


Bu güzel etkinlikte, sponsor firmalarımızda vardı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Dr. Oetker  in bu harika paket ile yılbaşında süper bir pasta yapmayı planlıyorum :)
Otacı şampuanı da daha önce kullanmış ve memnun kalmıştım. 


Restorex daha önce denediğim ve severek kullandığım bir şampuandı. Size de önerebilirim.


Vissmate kim sevmez ki silikonlu temizleyicileri LRouge İlk Adım çocuk şampuanını çok merak ediyorum.   
Çok eğlenceli ve keyifli geçen bu buluşma için başta sevgili Yasemin olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...