7 Ara 2013

YILBAŞI HEDİYESİ - HERKESİ BEKLİYORUM


Merhaba,

Siz izleyicilerime yılbaşı için bir hediye vermeyi düşünüyorum ne zamandır. Ne vereceğim konusunda kararsız kalmıştım. En sonunda kendi el emeğim bir hediye olmasına karar verdim. Bu nedenle aşağıdaki şartları yerine getiren izleyicilerime, Başta kendi yaptığım yeni yıl temalı kurabiyeler olmak üzere sürpriz hediyeler vereceğim. Hediyeleri şu an sizle paylaşmıyorum dediğim gibi sürpriz olmasını istiyorum. İnanın çok beğeneceksiniz.


Şartlar çok basit

1. Bloğumun izleyicisi olmanız ve beni Google + üzerinden eklemeniz
2. Twitter adresimi takip etmeniz  Tık Tık
3. Facebook sayfamı beğenmeniz   Tık Tık
              ve son olarak da
4. Blogger iseniz Blogunuzda, değilseniz her hangi bir sosyal paylaşım sitesinde çekilişi paylaşmanız. (Linkini lütfen bırakın)

Şartlar tamamlanınca bu postun altına mail adresinizi ve  paylaşım linklerinizi bırakmayı unutmayın ki hem size ulaşabileyim hem de kimler katılmış görebileyim

Çekiliş 23 Aralık 2013 tarihinde sona erecek. 24 Aralık tarihinde hediye sonucunu duyuracağım ve Benimle iletişim adresinizi paylaşmanızın ardından kargonuz yola çıkacak ki yılbaşında elinize ulaşsın.

Beni izlemeye devam ediniz :)

Sevgiler

Şafak

İLK DENEMEM - YILBAŞI KAPI SÜSÜ

Merhaba,
Beni tanıyanlar bilir, Allah kadınlara hüner dağıtırken ben bir yerlerde top falan oynuyormuşum. Etamin işlemek dışında anladığım tek bir el işi yeteneğim mevcut değil. Blog yazmaya başlayıp yetenekli blogger arkadaşlar edindiğimden beri, onları hayran hayran, biraz da buruk bir şekilde takip ediyorum.

Dün Migros'a gittiğimde, her yeri yeni yıl süsleri ile doldurmuşlardı. Kendimi gaza getirip belki yaparım diye bir kaç süs aldım. Evdeki eski ağaç süslerinden de bir kaç şey ekleyince çok da fena olmadı hani :)

Önce Efe Deniz'in doğum bebek süsünü söküp üzerini tekrar kapladık.


Sonra evdeki eski ağaç süslerinden süslemeye başladık.


Ve son olarak kapımıza astık :)


Nasıl gözüküyor? İlk denemeye göre fena değil di mi ? 

Beni yorumlarınızdan mahrum etmeyin ki bir şeyler yapmaya devam edebileyim :)

Sevgiler
Şafak

EY YAZ GEL BİZİ ISIT #blogfırtınası 7.gün

Gün 7. En sevdiğiniz mevsimi yazınızda okuyuculara da yaşatın.

Merhaba,
Eminim bir çok kişinin en sevdiği mevsim yazdır. Nasıl sevilmez ki? Üzerinize fazladan bir şey giymenize gerek yok, bütün oteller yazın sınırsız eğlence sunuyor. Güneş tepede, enerjiniz doruklarda. Ne üşüyorsunuz ne de karanlık kasvetli hava, uyuma isteği uyandırıyor.
Hele yağmur ya da kar oldu mu trafik içinden çıkılmaz hal almıyor mu?


Peki ya çocuklarınız. Yazın ne kadar mutlular. Çünkü daha özgürler. İstedikleri gibi parka gidip oynuyorlar. Üstleri kirlense ne olur? Yıkarsınız hemencecik kurur.  Hasta olur mu korkusu taşımadan gönlünüzce gezdirebilirsiniz onları.Her şey bir yana, yaz anlatılmaz yaşanır :)
Peki sizin en sevdiğiniz mevsim hangisi?

Bol güneşli günler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...