2 Mar 2015

İSTANBUL BLOGGER BULUŞMASI

Merhaba,

Hatırlarsanız geçen hafta size İstanbul'da herkesin kendi imkanları ile katılacağı bir blogger buluşmasını duyurmuştum. Pazar günü oradayım ve gittiğime çok sevindim.

Katılım sayısı çok olmasa da sıcak bir sohbet havasında geçen buluşmada, birbirinden genç ve yetenekli bloggerla tanışma fırsatım oldu.

Buluşma mekanımız, Kadıköy Hayalperestdi. Girişte biraz karanlık görünce "Noluyo nereye geldik" dediysemde sonrasında ortam hoşuma gitti. Tabi her zamanki gibi benim bulmam biraz zor oldu ama Sosyal Annem blogunun sahibi sevgili Fatma beni bulunduğum yerden alıp mekana götürdü.

Farklı farklı konularda yazan çizen arkadaşların bazılarını daha önce takip etmiyordum ve sık sık görüşen bloggerların dışında da bir blog dünyası olduğunu bu buluşma ile daha iyi anladım. Çoğunlukla ticari bir kaygı gütmeden, sadece sevdikleri ve hoşlandıkları için bu işi yapan blogger arkadaşlar bana geleceği dair çok güzel umutlar verdi. Hepsini sizin nezdinizde tebrik ediyor ve sevgilerimi yolluyorum.

İşte o güne ait katılan bloglar ve günden kareler

http://ilknur--akpinar.blogspot.com.tr/

http://caliskanali.blogspot.com.tr/

http://www.insanyavrusu.com/

http://adminpanpa.blogspot.com/

http://myreal03.blogspot.com.tr/

http://www.oscarfavorite.com/

http://ruhsuzatmaca.blogspot.com/

http://suiandsoon.blogspot.com.tr/

http://sora-ceyo.blogspot.com.tr/

http://sosyalannem.blogspot.com.tr/

http://www.biricikdunyam.com/

Ve tabi ki ben :)
Konuşmaktan fazla resim çekmeye fırsat bulamadık. Bu etkinliği tekrarlamayı istiyoruz. Duyuru yaptıklarında sizlerle paylaşacağım. O gün gelemeyen tüm blogger arkadaşları bekleriz.

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...