26 Ara 2016

4. Kahve Bahane İstanbul Blogger BuluşmasıHerkese merhaba,

Bundan yaklaşık 2 yıl önce falan, takip ettiğim bloglardan MyReal 'de bir blogger buluşması düzenleneceğine dair bir yazı okudum. İsteyen herkes katılabilir diyordu ve ben o zamanlar öyle çok blogger buluşmalarına katılan biri değildim. Çünkü davet eden yoktu :) Sonra ki günlerde postu takip ettim. Tanımadığım bloglarına girip incelediğimde, genç ve gerçekten blog yazan kişiler olduğunu gördüğümde hem içimde dayanılmaz bir istek duydum hem de biraz korktum. Çünkü ben genel olarak tanımadığım insanların yanına gidip de tanışabilen biri değilim. 

Neyse gün gelince bende gittim. O kadar sıcak o kadar içten insanlardı ki, buluşmalarımız bir gelenek haline geldi ve her seferinde yeni insanlarda bizimle oldu ve başka zamanlarda, başka çalışmalarda da bir araya gelmeye başladık. 

Pazar günü de bu günlerden biriydi. Kadıköy'de buluştuk. Ben biraz geç kalsam da yeni arkadaşlarla da tanışma fırsatım oldu. Birlikte sohbet ettik, fikir alışverişinde bulunduk. Kendi adıma oldukça keyif aldığımı söyleyebilirim. Sizi şimdi güne ait resimler ile baş başa bırakıyorum. Hadi tekrar buluşalım dediği için Myreal Aslı'ya, Fotoğraflar için İnsan Yavrusu Sercan'a ve  sonrasında yazıları kolay yazmamız, resimlerin ulaştırılması gibi düzenlemeler için Bana Dair Ali'ye çok teşekkür ediyorum. 

Katılan blogger arkadaşlarımın linklerini buraya bırakayım. Takip etmeyi unutmayın. 

My Real
Yürekten Kaleme
Kitap Tadında
Ruhsuz Atmaca
Dunyanin a-fe-de Hâli
JESS
Yaşam İzi
KENT YALNIZININ YİTİK ADRESİ
Bana Dair...
Gülşah'ın SihirliDeğneği
İnsan Yavrusu
Sosyal Annem
Yeşimle Her Telden
Beğendim Paylaştım
Şafak'ın Dünyası

Ahu Kız Almanyadan Bildiriyor


Sizde bir blog yazarıysanız, bizi takip edin. 5. buluşmada sizleri de görmek isteriz. Yeniden bir araya gelebilmek dileği ile,

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...