24 Tem 2018

Renk Renk Desen Desen Pike Takımları

pike takımları
Yataş Bedding PikeRenk Renk Desen Desen Pikeler

Yataş Bedding, en yeni koleksiyonunda serin yaz gecelerinde üstünüze alabileceğiniz şık pike çeşitlerine yer veriyor. Doğal ve yumuşak malzemelerin kullanıldığı koleksiyon, yaza yakışan renk ve desen alternatiflerine sahip bulunuyor. Çok daha keyifle kullanabilmeniz için dolgun, yumuşak ve kalın olmak üzere farklı doku alternatifleri ise kullanım şeklinize en uygun ürünü, Yataş Bedding pike çeşitleri arasından bulmanızı garantiliyor.

Yaza Yakışan Yumuşak Renk Tonları

Pike modelleri, sadece işlevsel amaçlı kullanılan parçalar arasında yer almıyor. Kimi zaman kolay erişilebilsin diye yatağın ya da kanepenin kenarına da konabiliyor. Gün içinde yaptığınız şekerlemelerde size eşlik edebiliyor ya da yatağın üstüne serilebiliyor. Ağırlıklı olarak yaz mevsiminde kullanılan pike modelleri, kolayca kalın yatak örtülerinin yerine geçebiliyor. Ürünlerin renk ve desenlerinin ev dekorasyonu ile uyumlu olması, çok daha keyifli bir kullanım sağlıyor. Rengini beğendiğiniz bir pike modelini, keyifle dekorasyonu destekleyici bir unsur olarak kullanabiliyorsunuz.

Yataş Bedding pike koleksiyonları, yaza çok yakışan yumuşak ve pastel renk tonlarını ağırlıklı olarak kullanıyor. Gri ve bej gibi renklerin yanı sıra pembe, mavi ,yeşil ve sarının  yumuşak tonları, koleksiyonlarda öne çıkıyor. Yaz mevsimine yakışan renk alternatifleri, farklı dekorasyon zevklerine uyum gösteriyor.

Yataş Pike
Desenli Pikeler


Kullanım Keyfini Artıran Yüzey Desenleri

Yataş Bedding, sadeliğin ve doğallığın hâkim olduğu pike tasarımlarına koleksiyonlarında yer veriyor. Pike modellerini hareketlendirmek için çoğunlukla zarifçe işlenmiş yüzey desenlerinden faydalanıyor. Karo desenleri sayesinde dinamik bir hava kazandırıyor modeller. Zarif şal desenlerinin de kullanıldığı ürünler, giyiminde ve ev dekorasyonunda egzotik desenleri kullanmayı sevenlerin tercihi oluyor. Çiçek kabartmalarına sahip modeller, sahip oldukları romantik hava sayesinde kullanıldığı ortamın ambiyansını anında değiştiriyor. Petek dokusu görünümünde dokumaya sahip pike modelleri ise yalın tasarım detaylarından hoşlananların dikkatinden kaçmıyor.

Farklı dokuma ve desen tekniklerinden faydalanılan Yataş Bedding pike çeşitleri, kullanışlılık ve şık tasarımı bir arada sunuyor. Çocuk, genç ve bekarlar için tek kişilik pike takımı modelleri bulunan koleksiyon, aynı renk ve desenlerde çift kişilik pike takımı modellerini de içeriyor.

Yumuşacık Dokunun Sunduğu Konfor

Yüzde 100 doğal malzemeler kullanılarak üretilen Yataş Bedding pike çeşitleri, yumuşacık dokuları sayesinde kullanım rahatlığı ve dinlenme keyfini bir arada sunuyor. Benzersiz yumuşaklığı, kaliteli pamuk ve benzeri doğal malzemeler kullanılmasından geliyor. Özel dokuma teknikleri, kullanım esnasında sunduğu yumuşacık hissi pekiştiriyor. Sakin ve doğal geçişlere sahip yüzey desenleri, ürünlerin kullanıcılara sunduğu yumuşaklık hissini desteklemeyi başarıyor.

Kalın Pike Takımları
Kalın Pike Takımları
Standart pike kalınlığına sahip modellerin yanı sıra daha kalın dokunan çok daha dolgun ve yumuşak pike modelleri de koleksiyondaki yerini alıyor. Daha serin yaz ve bahar geceleri için ideal olan model, dolgun yapının sunduğu yumuşacık histen vazgeçemeyenler tarafından da tercih ediliyor.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı

Koleksiyon içerisinde yer alan pike fiyatları, kullanılan malzemenin yanı sıra dokuma tekniği ve boyutu gibi parametrelere bağlı olarak değişiyor. Ürünün tek kişilik mi çift kişilik mi olduğu, fiyatına direkt olarak etki ediyor. Yataş Bedding, kalitenin herkese ulaşabilmesi için pike modellerini ulaşılabilir aralıklarda fiyatlandırıyor. %100 pamuk kullanılan pike takımları, geniş renk alternatifleri ve zamansız desenleri sayesinde herkes tarafından seviliyor. Zamansız desen ve renklerin hakim olduğu koleksiyon, kaliteli malzeme seçimi sayesinde uzun ömürlü kullanım da sunuyor.

Rahatlığı şık tasarımla bir araya getiren Yataş Bedding pike modelleri arasından siz de seçim yapabilir, serin yaz gecelerinde kullanabileceğiniz yumuşacık pikelere kavuşabilirsiniz. Yalın tasarımlardan zarif desenlere kadar pek çok alternatif bulabileceğiniz koleksiyonda, birbirinden güzel renk alternatiflerini inceleyerek zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...