15 Nis 2015

DPAKADEMİ, DİJİTAL PAZARLAMA PROFESYONELLERİNİ İŞİN MUTFAĞINA ÇAĞIRIYOR
14.04.2015

DPAKADEMİ, DİJİTAL PAZARLAMA PROFESYONELLERİNİ İŞİN MUTFAĞINA ÇAĞIRIYOR

DPAkademi, 18 Nisan Cumartesi günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsünde dijital pazarlama alanında çalışan marka ve ajans profesyonellerini bir araya getiriyor. Tüm gün sürecek “İşin Mutfağı” konferansında, ölçümleme, mobil pazarlama, reklam yatırımı, içerik pazarlaması, dijital siyasi iletişim gibi konular sektör liderleri tarafından değerlendirilecek. Ücretsiz olan bu konferansa katılmak için, web sitesinden davetiye talep etmek gerekiyor.
DPAkademi, 18 Nisan Cumartesi İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştireceği konferansta, dijital pazarlamanın liderleri ile marka ve ajans profesyonellerini buluşturuyor. Mobil pazarlama, içerik üretimi, dijital medya planlama ve daha birçok konunun değerlendirileceği konferansın konuşmacıları arasında Facebook’tan Gökmen Karasu, CHP Seçim Kampanyası Dijital Grup Lideri Fatih Güner ve mobil dünyanın önemli aktörleri de yer alıyor. 
 Katılımcılar, interaktif oturumlarla dijital pazarlama konuşacak
Katılımcılar İşin Mutfağı’nda tecrübe kazanmış ustaları soruları ile yönlendirecekleri interaktif oturumlara katılacak ve iş bağlantılarını güçlendirecek.
“DPAkademi’nin kurucusu ve program direktörü Fatih Utku kalıplaşmış, iletişim çağının gereklerini tam anlamıyla yansıtmayan birçok sektörel etkinliğin hayatta kalabilmesinin artık çok zor olduğunun altına çizerek  ‘Bu konferans yeni dönemde gerçekleştireceğimiz bir dizi yeni girişimimizin ilk halkası olacak. Çalışma etiğini bilen, teknik bilgi ve sorumluluk sahibi profesyoneller yetiştirmek için her alanda en iyi imkanları sunmak için çalışacağız ’ dedi.”
Destekçileri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Webrazzi, Elmaaltshift, Zarakol İletişim, Mobilike ve Videmu'nun da bulunduğu konferansa katılmak isteyenlerin dpakademi.org/katilim web sitesi üzerinden ilgili formu doldurmaları gerekiyor.
DPAkademi Hakkında:
2011 yılında, İstanbul Bilgi Üniversitesi E-Ticaret Kulübü çatısı altında kurulmuş olan DPAkademi, kuruluşundan bu yana sektörel eğitim programları düzenliyor. Günümüzde bağımsız olarak eğitim faaliyetlerine devam eden DPAkademi, 6 ila 8 hafta uzunluğunda olan bu sektörel eğitimlerin yanı sıra bu sene, sektörel tanışma ve toplantı amacıyla tasarlanmış konferanslar da düzenlemektedir.

Bilgi ve İletişim:

BU SENE ANNELER GÜNÜ HEDİYENİZ BENDEN

Merhaba,

Malum #nihanvesafakla23nisan etkinliği için son haftaya girdik artık. Çok yoğunum çok :) Yine de sevgili blog takipçilerimi unutmadım. Sizler için MediProcenter.com.tr ile bir Anneler Günü Hediyesi etkinliği başlattık :) Bu sefer iki kişiye hediyelerim var hemde.

Hediyelerimin birini blog izleyicilerime vereceğim, birini de instagram takipçilerime. İkisinden de ayrı ayrı katılabilir, şansınızı arttırabilirsiniz. Ürünlerin linklerine tıklayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Blog hediyemiz


Katılım şartları çok basit  • Mediprocenter sitesine üye olmak  https://www.mediprocenter.com.tr/uye_kayit.asp  ( +3 hak)
  • Çekilişi facebook,twitter,ınstagram vb. sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak    ( +1 hak)
  • Blogumu takibe almak ve siteye üyelik isminiz,tüm paylaşım linkleriniz ve blogu takip isminizle yorum bırakmanız. ( + haklar için tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz ve bilgilerinizi bırakmanız gerekmektedir.)

 

Son Katılım
03.05.2105
Kargo  firmamıza aittir.


İnstagram hediyelerimiz de çok güzel. O hediyeler için instagram hesabımdan talep yapmanız gerekmekte. Hadi oraya da ışınlanın :)

İnstagram  hesabım için burayı tıklayabilirsiniz.  Tık TıkSevgiler 
Şafak

#nihanvesafakla23nisan Blogger Anne Çocuk Şenliğine 3 gün kaldı :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...