6 Kas 2014

#tarcinpastaevi70ler BLOGGER ETKİNLİĞİNDE YAŞANANLAR

Merhaba,

Cumartesi günkü #tarcinpastaevi70ler blogger etkinliğini yazmaya devam ediyorum bugünde.

Sabah hazırlıklara başladığımda, randevu aldığım kuaförde makyözün daha gelmemiş olması beni biraz gerdi. Önceden randevu almıştım ama yine de panikledim. Beylikdüzü'ndeki Nostalji Kuaförü seçmiştim. Makyözleri Sevgili Songül izin günü olmasına rağmen benim için geldi. Sağ olsun.

Mekan olarak gerçekten güzel bir yer seçmiş. Elite World Otel- Taksim adına yakışır biçimde elit bir yerdi. Taksimin kolay ulaşılacak bir yerde olması da o kıyafet ve saçlarla işime çok yaradı. #tarcinpastaevi70ler etkinliğine gittiğimde bizi orada Sevgili Fatma Samsa Yılmaz karşıladı.
Her birimiz için önceden yer ayarlamışlardı. Masalarda isimlerimizin yazdığı bu çok şirin kızları aldık eve getirdik:)


Sponsor firmaların hediyeleri salonun köşesinde yerini almıştı bile.

Ve bloggerlar bir araya gelirde sohbet koyulaşmaz mı :)Lezzetli Hediye.com bize bu çiçek buketini göndermiş. Yemeye doyamayanlar vardı ;)


Karton Works yetkilisi bize kartondan yapılmış kitaplıklarının tanıtımını yapıyor.


Sosyal annelerin Sezen'i yeni bir iş yapmaya başladı. Bu sefer blogger olarak değil, sponsor olarak aramızdaydı. Bize Dreamy Room 'u anlattı.


Hande Kazanova 2015 yılında burçları ne bekliyor konusu ile aramızdaydı. Tüm burçları kaydedemedim ama dilerseniz Youtoube kanalımdan kaydettiklerime ulaşabilirsiniz.Teşekkürler verdiği bilgiler için.


Eve dönüşte hediye paketlerini taşımak çok zor oldu. Hepsini tek tek yayınlamak çok zor olacağı için birleştirerek yayınlıyorum ama önümüzdeki günlerde ayrıntılı tanıtımlar ile sizlerle olacağım. Bunlar hediyelerimiz.
O gün bizimle olan Sponsor firmalarımız ve linkleri aşağıdadır. Ürünleri denedikçe sizinle ayrıntılı paylaşacağım.


Önümüzdeki hafta sizlere orada yaşananları fotoğraflarla anlatmaya devam edeceğim. Etkinliğe katılan bloggerlar ile ilgili tanıtımlarım da olacak.

Sevgiler

ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...