9 Mar 2021

Yaşamın Anlamı Kadınlar Günü EtkinliğiHerkese merhaba,

Gönül isterdi ki başlığı atarken etkinlik yerine buluşma kelimesini yazsaydım. Maalesef dünyada Covid 19 salgını devam ediyor. Yine de böyle anlamlı bir günde birlikte birşeyler yapmasak olmazdı. Sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın davetiyle sanalda da olsa bir araya geldik. Yaseminciğime çok teşekkür ediyorum. 

Peki biz kimiz?

Biz kadın olmaktan gurur duyan kadın bloggerlarız. Tek isteğimiz kadınlara isterlerse her şeyi başarabileceklerini göstermek. Anne olanlarimiz , kiz çocuklarımıza ayakta dimdik kimseye ihtiyaç duymadan yaşanacağını öğretmeye, erkek çocuklarımıza da kadinlari sevip saygı duymayı öğretmeye çalışıyoruz.


Kadın ve erkek Tanrı tarafından çift olarak yaratılmış, Biri olmadan diğerinin var olmasının mümkün olmadığı bir dünya da kutladığımız günün çıkış nedeni bile acıyla dolu. Günlerdir sosyal medyada izlediğimiz dehşet sahneleri hele. Kalbimi paramparça ediyor.
Lutfen kız çocuklarıniza kendine güvenmeyi, erkek çocuklarınıza da kadınlara saygılı davranmayı öğretin. 💪💪🥰 Çünkü biz kadınlar çocuklarımızla birlikte yeniden kurtaracağız bu dünyayı.Bu güzel günde sponsorlarımızda vardı bizimle olan. İsterseniz hep beraber onlara bir bakalım.


Bade Natural Ürünlerini severek kullandığım firma bizlere Skin Lifting Serum Cilt Sıkılaştırıcı Serum ve Just Guard Saf Koruma Kolonya göndermiş. Bade Natural Saf koruma kolonyası ile ilgili yazımı okumak isterseniz  üstüne tıklayabilirsiniz.  


Skin Lifting Serum Cilt Sıkılaştırıcı Serum henüz kullanmadım ancak firmanın vaatleri; Nemlendirir, sıkılaştırır ve canlandırır...


Bu Serumun içeriğinde üzüm çekirdeği yağı kuşburnu çekirdeği yağı zeytinyağı çuha tohumu yağı Susam yağı badem yağı, avokado yağı, ıtır çiçeği yağı, Sığla yağı, lavanta yağı, Biberiye yağı, rezene yağı, Sandal ağacı yağı, paçuli yağı ve sarkmalara karşı etkili olan serum cildi toparlayarak canlı bir görünüm sağlamaktan ciltte eksilen sarkmaya sebep olan yapı taşlarının kaybını önlemeye yardımcı oluyor .
Güçlü antioksidan ve vitamin içeriği ile cilde Masaj yaparak elastikiyet kaybını önlemeyi sağlıyor.

HighGenic
Neredeyse bütün ürünlerini kullandığım marka, yepyeni ürünlerle karşıma çıktı. Aktif  Köpük Hijyen Sihirbazı, Aktif  Köpük Sirke Özlü Mutfak , Aktif Köpük  Banyo,  Aktif Köpük Fırın-Ocak-Mangal temizleyici , Fırçalı Leke Çıkarıcı, Buzdolabı Temizleyicisi ,  Sirkelim ve Duşakabin Temizleyicisi denememiz için gönderilen ürünler. Temizlik yapmaya bayılmadığım için böyle hayatı kolaylaştıran ürünleri çok seviyorum :) Üstelik ürünlerin hepsi vegan.


OzonLabs
Mikrofiber Yüz temizleme pedi ve Sepia Aydınlatıcı cilt Tonik ürünleri ile bizlerleydi. 

Sepia Aydınlatıcı Cilt Tonik içeriğinde yetiştiği iklim ve özelliklerine göre tam bir dağ bitkisi olan çivit otu Zeytin yapraklarını andıran yaprakları ve biber çekirdekleri büyüklüğünde meyvesi bulunmaktadır. M.Ö. 2000’li yıllardan önce çivit mavisi, Hindistan’da 'Indigofera tinctoria' isimli çalıdan yani ‘gerçek çivit otundan’ elde edilmiş. 
Ürün ile ilgili düşüncelerimi sizlerle yakında paylaşacağım. 


Özbey Hijyenik Ürünler


Bebekler için bez ve mendil ihtiyacınızı  firmadan karşılayabiliyorsunuz.#kolped ter önleyici koltuk altı pedi trendyolun en çok satan ürünlerinden biriymiş. Paket tek kullanimlik pedlerden oluşuyor.Cerrahi maskeler bu dönem en lazım olan şey sanırım hepimiz icin. Fiyatları da gayet uygun.


Herkese lazım olabilecek ürün grupları var. İnternet mağazalarında 30 TL lik #myleydi alışverişinize ped kutusu, maskelerde maske maske takma aparatı,bebek bezlerinde de ıslak mendil hediyeleri var.


Online satış www.dryandsoft.com adresinden yapılmaktadır.


❣❣ Kampanyalar için @dryandsoftmagaza @elbebekcom , @myleydiseninle , @kolpedyaninda sayfalarını takip edebilirsiniz.


Birde sevgili Ceres yayınları var. Ancak yeni basılacak kitaplarını beklediğimiz için sizinle  görsel paylaşamıyorum. 

Etkinlikte olan diğer arkadaşlarımın da yazılarını okuyabilmeniz için linklerini buraya bırakıyorum.  

Sevgili Emel Emel'in Mutfağı

Sevgili Emine Madam Emine,

Sevgili Fatma Sosyal Annem ,

Sevgili Leyla Marinden Tarifler

Etkinlik görselimizi de hazırlayan Sevgili Şerife Beğendim Paylaştım

Sevgili Yeşim Yeşim'le Hertelden ,


Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere

Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...