25 Kas 2014

SNOWPARK DA EĞLENCEYE DAVETLİSİNİZ. -bir izleyicime giriş hediyesi yazımı okuyan herkese %50 indirim -hediye sahibini bulduHerkese merhaba,

Cumartesi günü sevgili Hassas Anne Ece'nin daveti üzerine Torium Alışveriş Merkezinde bulunan Snowpark'da #annelersnowparkda etkinliğindeydik. Eşim iş seyahatine gittiğinden az kalsın katılamayacaktık ama kız kardeşim imdadımıza yetişti. Hem eniştesinin yokluğunda yalnız kalmamız sorununu da böylelikle çözdük. Süslendik, resim çektirdik ve oğluşumla yola koyulduk :)Daha önce Ege ve babası ben Efe Deniz'e hamileyken Snowpark'a gitmişlerdi. Ege'nin hep birlikte de gidelim istediğini ise bir türlü gerçekleştirememiştik. O nedenle bu bize çok iyi geldi. Baksanıza ne kadar küçük :)
Snowpark'da gerçekten eğlenceli dakikalar yaşadık. Birlikte kaydık, kartopu oynadık. O gün elektrikler kesik olduğundan şarjım bitmek üzereydi bu nedenle çok fotoğraf çekemedik ama olsun. Anılarımızda güzel kaldı.


Snowpark basın bültenini sizinle paylaşmak istiyorum. Nasıl bir yer olduğunu merak edenler için bilgi niteliğinde.


GERÇEK KARDA BENZERSİZ EĞLENCE

Dört mevsim kış sporlarının yapılmasına ve kar oyunlarının oynanmasına olanak 
sağlayan Türkiye’nin ilk snowparkı “Torium Snowpark” çocuklara ve ailelerine  gerçek kar üzerinde alternatif bir eğlence fırsatı sunuyor.

Torium Alışveriş Merkezi içerisindeki Türkiye’nin ilk ve tek kapalı kar eğlence merkezi “Torium Snowpark”ın, kar kalitesi ve atmosferi ile Uludağ ve Kartalkaya gibi önemli kayak merkezlerini aratmıyor. Aileler ve çocuklar , büyük küçük herkes eğlence alanında kar yarışmalarından kızakla kaymaya, kartopundan kardan adam yapmaya kadar birçok eğlenceli kış oyununu oynayabilecek ve kış atmosferinin tadını doyasıya çıkarabilecektir.

Ayrıca uzman eğitmenler tarafından hazırlanan programlarla Snowpark, 100 metre uzunluğundaki 6 sıçrama rampalı snowboard ve kayak eğitim parkurlarıyla kış sporuna ilgi duyanlar için haftanın 7 günü hizmet veriyor. Ziyaretçiler, eğlence alanında bulunan 9 adet Snowtubing parkurunda gönüllerince kayabiliyorlar. 130 kişi kayak ve snowboard pistlerinden, 70 kişi ise aynı anda Snowpark’tan yararlanabiliyor. Misafirler kıyafet dahil her türlü kayak 
malzemesini yanlarında taşımaya gerek duymadan tesisten temin edebiliyor.

Bilgi için;

0212 699 69 70

snowpark@torium.com.tr

http://www.snowpark.com.tr

ÜCRET  BİLGİLERİ – SNOWPARK
KİŞİ BAŞI GİRİŞ

Hafta içi: 20 TL
Hafta sonu ve resmi tatiller: 27 TL
 
ANNE+BABA+1 ÇOCUK
Hafta içi: 50 TL
Hafta sonu: 70 TL
ANNE+BABA+2 ÇOCUK
Hafta içi: 60 TL
Hafta sonu: 80 TL

·        *Giriş ücretine kar botu, mont ve eldiven kullanımı dahildir.
·        *Her ziyaretçi 20 dakika Snowtubing kullanım hakkına sahiptir. 
·        *Ekstra kullanımlar ücrete tabidir.


Şimdi gelelim sizi de ilgilendiren güzel habere. Katılan bloggerların takipçileri içinde güzel bir jest yaptılar. Bu blog yazısını okuyan ve takipçimiz olan bir izleyicimize de aynı şekilde snowpark giriş bileti hediye etmemize olanak tanıdılar. Yapmanız gereken yazımı herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmak ve BU BLOG yazısının altına linkinizi bırakmak. Hafta içi kullanabileceğiniz davetiye ile 3 kişi gidip eğlenebilirsiniz.


Kazanamazsanız ise üzülmeyin. Ekte ki görselin çıktısını alarak gişeye teslim eden herkes %50 indirimli olarak ziyaret edebilir. Son kullanma tarihi 31 Aralık 2014Snowparkın ardından Kelebekler Sergisini gezmeye koyulduk. Bir Kelebeğin nasıl oluştuğunu anlatan, harika bir interaktif sergi. Çocuklar bu sergide hem eğlendi hem öğrendi. Yine aynı şekilde blogumun ismini söyleyerek oraya da %50 indirimli girebilirsiniz.
·        ÜCRET  BİLGİLERİ – KELEBEKLER SERGİSİ
·        1 ÇOCUK 20 TL. 1 EBEVEYN 10 TL.
·        2 ÇOCUK TOPLAM 40 TL. – EBEVEYN ÜCRETSİZ

ADRES BİLGİLERİ 
TORIUM AVM

Saadetdere Mahallesi E-5 Üzeri
Haramidere - İstanbul

T: (0212) 699 90 50
Açıklama: skypec2c://r/204(0212) 699 90 50

Bu güzel günün sonunda mutlu mesut evimize döndük. Tabi yol boyunca "yine gitcez di mi anne" diyen Ege'nin hiç susmadan tekrarlaması eşliğinde :)

Bu fırsatı mutlaka kullanın. Hepinize sevgiler.

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...