28 Nis 2017

23 Nisan Blogger Anne Çocuk ŞenliğiMerhabalar :)

Bugün sizlere hafta sonu düzenlemiş olduğum bir etkinlik ile merhaba demek istedim. 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği :)

Bu etkinliğin benim için yeri ve önemi ayrı. Bunlardan birincisi böyle özel bir gün olması, ikincisi de benim düzenlediğim ilk etkinlik türü olması. Bundan 3 yıl önce sevgili Şans Böceği blogu Nihan ile #nihanvesafakla23nisan etkinliği düzenlemiştik. Bu sene de sevgili Sosyalannem Blog sahibi Fatma ile düzenlemeye karar verdik. Etkinliğe karar vermemiz benim Vazgeçilmez Markalarla Sevgililer Günü Etkinliğimde oldu. Çoluğumuzu, çocuğumuzu aldık Ataşehir Muzipo Kids'e vardık :)Dediğim gibi bu etkinlik benim için özel. Öncelikle bu etkinliği adına yakışır şekilde, çocuklarla kutlamayı tercih ediyorum. Sonuçta bu en çok onların bayramı. Bu nedenle de çocuk mekanı olması ve sponsor hediyelerin çocuklar için olması gerekliliği vazgeçilmezim. Hoş Nihanla yaptığımız etkinlikte sponsor rekoru kırmıştık ve hem anneler hem çocuklar için hediyemiz vardı ama, bu etkinlikte Fatma ile çocuklara özel olmasına karar verdik.

Mekan olarak Ataşehir'de bulunan Muzipo Kids'i tercih ettik. Sahibi Suna hanım gerçekten işini profesyonelce yapan, orada edindiğim izlenimlere göre de çocuk dilinden çok iyi anlayan bir işletmeci. Aynı zamanda o da bir anne.  Mekanın alanı oldukça geniş. 2 tane oyun odası var. Aynı zamanda doğumgünü gibi organizasyonları rahatlıkla kutlayabilecek genişlikte bir bekleme salonu. Çocuklar oyun odalarında eğlenirken sizde eşiniz veya diğer ailelerle sohbet etme olanağı buluyorsunuz. Önünde bahçesi var. Aydınlık ferah bir mekan. Oyun grupları mevcut.

Bizi misafir ettikleri için tekrar çok teşekkür ediyorum. Hizmetleri ile ilgili bilgi almak isterseniz;

Atatürk mah. Fazılpaşa sk. no: 3/1 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0533 553 77 10

Annem hep der ki, eğer bir yere gittiyseniz, önce çocuğunu doyurmalısın. Karnı tok olan çocuk ağlamaz, huysuzluk yapmaz :) Bizde ilk önce yemeklerini yedirdik sonra eğitmenlere verdik çocukları gitti, geri gelmediler :) 

Sevgili Dimes,  orada tüketmemiz için meyve suları göndermişti. Bizlerde anne eli ile olsun diyerek bir şeyler yaptık afiyetle kardeş kardeş yediler. O kadar çok çocuk olmasına karşın hiç kavga çıkmadı :)Çocuklar o kadar çok eğlendi ki anlatamam. Hala benim ufaklık oraya gidelim anne diyor. Baksanıza şu şekerlere :)


Onlar böyle güzel eğlenirken, bizde blogger annelerle bol bol sohbet etme imkanı bulduk :)

Etkinliğe katılan Blogger dostlarımızı takip etmeyi unutmayın :)

FATMA DOĞAN  www.sosyalanneyim.com
FİLİZ ŞAHİN www.makyajkelebegi.com
EVRİM ÇAKICI www.evrimcakici.com.tr
İLKNUR KOYUNCU BALCI www.ilknurundunyasi.com
ÇİĞDEM ÖZDEMİR  www.sorananne.com
MELİS HASIRCI TEZCAN www.oncekadinsonraanne.blogspot.com
NİHAN KEÇECİ TALİ www.sansbocegi.com
ELMAS KOÇAN  www.elmaspiriltilari.com
EMİNE COŞKUN www.kakuleninbebekleri.com
Yeşimle Her Telden http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/

Etkinlik sonuna doğru balonlar , şarkılar ile çocuklar iyice coştular. Tabi bizde :)


Günün sonunda bir de Panda Dondurma anımız vardı ki görülmeye değer. Zaten bir tek ne zaman dondurma yiyeceğiz diye yanımıza gelmişti çocuklar. Allahtan sevgili Panda hem evde tüketim için Dolce Vita ve Maraş Kesme dondurma ile  hem de orada yesinler diye stick dondurma yollamıştı.
Günün sonunda çocukları eve mutlu göndermenin dayanılmaz mutluluğunu hissettiğimi itiraf etmeliyim. Bu özel günde bizi misafir eden Muzipo Kids Ataşehir'e, Fotoğraflarımızı çeken Doğum Fotoğrafçısı Ayşe Yılmaz'a , katılan blogger arkadaşlarıma ve sponsor firmalara çok teşekkür ediyorum. Bana hep destek olan sevgili eşime de tabi ki :) Ayrıca, uyumlu çalışması nedeniyle etkinlik ortağım sevgili Fatma'ya da çok teşekkür ediyorum. Çünkü ortak iş yapmak çok zor. Egolar işin içine girebiliyor. O nedenle Fatmacım iyi ki bmyle bir etkinliğe kalkışmışız.

Diğer sponsor firmaları bir sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım. Şimdi yola çıkacağız. Yaşama Açılan Pencere için Pazar günü Ankara'da düzenleyeceğimiz bir başka etkinlik için yollara düşme vakti.

Kendnize iyi bakın. Sevgiler,
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...