19 May 2017

Yaz Oyuncakları - Çocuk ScooterMerhaba,

Yaz geldi gelecek :) Her ne kadar rüzgar , yağmur bitmese de biz hala geleceğine inanıyoruz :) Çünkü çocukları artık evde tutamıyoruz. O kadar sıkıldılar ki. Hadi büyükler okula falan gidiyor bu durumda arkadaşları ile oynuyor falan ama küçükler için bu eve tıkılıp kalmalar çok can sıkıcı. 

Efe Deniz 'de bu sıkılan tayfadan. Anaokuluna kreşe falan da gitmediği için evde sıkıntıdan patladı bu sene. Arada dışarı çıksak da soğuk olduğu için çok dışarda vakit geçirmesini de istemedim. 

Bugün yine dışarı çıkmak için yanıp tutuşuyordu ben ise, rüzgar var falan diye oyalamaya çalışıyordum. Çünkü gerçekten bizim buralar rüzgardan uçuyor genellikle. Tam bu sırada Karakter Dükkanı isimli çocuk mağazasından sipariş verdiğimiz Örümcek adamlı çocuk scooterı gelmez mi? Efe' yi durdurmak artık mümkün olmadı :) 


Karakter Dükkanı  

Öncelikle aldığımız scooterın kurulumu çok basitti. Hemencecik kurdu baba oğul. Önce evin içinde biraz sürmeye çalıştı. Sürmeye çalıştı diyorum çünkü bu onun ilk scooter kullanımı. Evde abisinin de var ama birbirlerinin eşyalarını kullanmak istemiyorlar. Sonrasında durmayınca aldım bahçeye indim bende.

Efe Deniz herşeyi hemen yapmak istiyor. Kendini Ege ile bir tutuyor. Hatta bir çok zaman kendisinin daha büyük olduğunu sanıyor. Yani Ege ne yaparsa o da onu yapabileceğine inanıyor. Spiderman scooter


Birlikte aşağıya indiğimizde,  biraz sürebildi, biraz süremedi scooterını. Aslında ilk defa kullanacağı için 3 tekerlekli seçmek lazımdı ama boyuna göre 3 tekerlekli bulamadık. Abin sana öğretsin dedim. Ben biliyorum dedi öğrenmek istemedi. Neyse ki önümüzde daha koca bir yaz var. Evde oturmak ya da salıncakta kendini sallandırtmak yerine ona aldığımız bisiklet ve scooterı öğrenmeye çalışır bu yıl. Böylelikle dengesini sağlama konusunda da biraz bilgilenir. Ayrıca bu tarz ürünleri kullanırken güvenliğini sağlayabilmek adına kask, dirseklik ve dizlik de takmak lazım ama bu sefer yukarıda da yazdığım gibi abisinin olduğu için onunkini takmak istemedi. Bende zaten çok yavaş olduğu için yanında giderek onu korumaya çalıştım.


Yaz Oyuncakları

Scooter

Scooterımız hakkında da biraz bilgi vereyim size.  Bizde ki spiderman karakterli ama sitede; 2 tekerlekli, 3 tekerlekli, Frozen, şimşek, harika kanatlar gibi  bir çok karakteri ve çeşidi bulabilmek mümkün. Güvenlik için koruma ekipmanlarınızı da siteden alabilirsiniz. 

Karakter Dükkanı sitesinde, çocuklar İçin doğru Scooterı nasıl seçeceğiz diye bir de bilgilendirme yazısı var. Onu da okumanızı tavsiye ederim. 

Eğer sizde bu aralar paten ya da scooter almak istiyorsanız, Karakter Dükkanı'nda şu an %45'e varan indirim var. Kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kargo bir günde elinize geçebiliyor. Malum karne zamanı da yaklaşıyor. Kaçırmayın derim. 

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler,
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...