4 Oca 2019

Yasemin Kokulu Hayat ile Yeni Yıl Hediyeleşme Etkinliği
Herkese merhaba,

2018 'in son etkinliği artık geleneksel hale gelen, sevgili Yasemin Kokulu Bir Hayat Blog sahibesi Yasemin 'in düzenlediği Yeni Yıl Hediyeleşme etkinliğiydi.
Birbirinden güzel blogger arkadaşlaımla, bol sohbetli bol gülmeli bir etkinlikti. Özel hayatlarımızdan, bloglarımızdan, firmalardan konuştuk.Sevgili Yasemin'de hepimize bileklik hediye almıştı. Şansa, neredeyse herkese kıyafetine uygun renkte çıktı :)


Benim hediyeleşme eşim Sevgili Sosyal Annem blog Fatmaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Bu güzel günde, normalde sadece kendimiz hediyeleşecekken, birbirinden kıymetli firmalarda bizlere yeni yıl hediyeleri göndermişti. 


İlk defa tanıdığım bir firma olan Carla & Kajal ürünleri ile #yaseminkokuluevent da tanıştık. Yılbaşı hediyeleşme buluşmasında orada deneme fırsatı yakaladık. Kışa bir video ile sizlerle paylaşmak istedim 🤩
Deneyenler var mi? 
Nova Vera Zeytinyağı yeni tanıştığımız bir lezzet. Salatada denedik ve çok sevdik. Yeşil zeytini hafif ekşili limon sıkmamız gerekmiyor. Sabunlarının kokusu bir harika onları anneme sakladim
@otacibitkisel benim gönlümde gül esintili ürünleri ile bir numara.
Tuzot #yaseminkokuluevent yilbasi hediyelesme etkinliginde bizimleydi. Natural çeşni : Kurutulmuş Sebze (Turp, Havuç, Kereviz, Soğan, Maydonoz), çeşitli baharatlar ve Himalaya Kaya Tuzu karışımı.

Tuzot klasik çeşnide herhangi bir katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici bulunmamaktaymis. Ayrıca MSG(monosodyum glutamat) eklenmemiş. Klasik çşsnide lezzet arttırıcı olup natural doğal üründürSen ne güzel bir ojesin öyle, diğer tüm arkadaşların gibi 🤩 Essence Kozmetik birbirinden güzel ürünleri ile bizlerleydi.Daisty banyo ve derz temizleyicisini henüz denemedim. Denediğimde instagram hesabımda sizlerle görüşlerimi paylaşacağım. Kışların vazgeçilmezi kazaklar, Benim tercihim genelde ince olan ve yuvarlak yakalılar. Sizin tercihiniz nasıl? Bu tatlı renkte ki kazak Patırtı.com un hediyesiydi. 


Ev hanımı olunca iş güç bitmiyor. Bir çok ürününü severek kullandığım HighGenic iki yeni ürünü ile bizlerleydi.Nays Collection İdris bey, şahsen gelerek hem yeni yılımızı kutladı hem de nefis kokulu oda parfümü ile, kadın ve erkek farfümlerinden getirmişti. 

Ceres Yayınları Mina isimli kitabı ile bizlerleydi. Uzun zamandır kitap paylaşmıyorum sizlerle. Kısa süre sonra kitabı blogda paylaşacağım.  Bu güzel buluşma için sevgili Yasemin'e,  günümüzü eğlenceli hale getiren blogger arkadaşlarıma ve bize hediyeler gönderen firmalarımıza teşekkür ediyorum.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere,

Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...