Şafak'ın Dünyası Etkinlik Takvimi


#nihanvesafakla23nisan EtkinliğiŞans Böceği blogunun sahibi Nihan Keçeci ile ortak düzenlediğimiz etkinlik 18 Nisan 2015 tarihinde, Bahçelievler Muzipo Kids'de gerçekleşti. 12 blogger anne ve 17 çocuk ile birlikte olduğumuz günde 57 sponsor firma bizimleydi.
http://www.safagindunyasi.com/2015/04/nihan-ve-safak-ile-23-nisan-blogger.html

http://www.safagindunyasi.com/2015/04/nihan-ve-safakla-23-nisan-etkinligi.html


http://www.safagindunyasi.com/2015/05/nihan-ve-safakla-23-nisan-blogger-anne.html  Anneler Günü Etkinliği

hamleysistanbul

Tarih:10 Mayıs 2015

Katılımcılar : 15 blogger anne ve 23 çocuğun katılımı ile Hamleys İstanbul'un daveti üzerine bir araya geldik.  Gün içinde çocuklar doyasıya oynadı, oyuncakları denedi ve bizlerde Hamleys hakkında bilgi aldık. Kurucusu William Hamley gerçekten hayran olunacak biri. O bir oyuncak tutkunu. Kısa tanıtım filminde de izleyebilirsiniz.
Daha fazlasını izlemek ve okumak isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayınız

KATILIMCI BLOGGERLARIN YAZILARI


489 BAYRAMDIR HACI BEKİR BLOGGER İFTAR YEMEĞİ 

 bloggerlarpaylasiyorcometkinlik

Tarih:09 Temmuz 2015

Katılımcılar : 11 Blog yazarı, Hacı Bekir Şekercisi 5. kuşak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hande Celalyan ile Beyoğlu'nda bulunan tarihi Parmakkapı Şubesinde iftar yaptık. O güzel ve özel gecede hem tarihin sayfaları arasında gezdik hem de 1777'den beri hayatımızda olan firmanın bir birinden lezzetli şerbetlerini, tatlılarını, lokumlarını deneyimledik.
Daha fazlasını okumak isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

KATILIMCI BLOGGERLARIN YAZILARI

                                         

KARAKÖY KARINCA CAFE BRUNCH VE TASARIM PAZARI ZİYARETİ

karincabmp


Tarih:02 Ağustos 2015

Katılımcılar : 10 Blog yazarı, Karaköy Karınca Sokakta bulunan Karınca Cafede birlikte bruncha katıldık ve aynı zamanda Pazar günleri kurulan Tasarım Pazarını gezdik. 
Daha fazlasını okumak isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

KATILIMCI BLOGGERLARIN YAZILARI


4 Mevsim Kadını Blogger Etkinliği

İstanbul Gönen Hotelde gerçekleşen etkinliği Yasemin Kokulu Hayat blogunun sahibi Yasemin Özer, Şans Böceği blogu sahibi Nihan Keçeci ve Pınarla Hayat blogunun sahibi Pınar Şenoğlu ile ortak düzenlediğimiz etkinlikte, 14 blogger arkadaşımız ile birlikteydik. Etkinliğe 45 sponsor firma katıldı.


http://www.safagindunyasi.com/2015/08/4-mevsim-kadn-blogger-etkinligi.html

http://www.safagindunyasi.com/2015/09/4-mevsim-kadn-blogger-etkinligi-sponsor.htmlEnaFarma Blogger Buluşması

ÖnceKadınSonraAnne blogunun sahibi Melis Hasırcı Tezcan ile ortak düzenlediğimiz etkinlik, 8 Mart 2016 tarihinde Hidiv Kasrı'nda gerçekleşti. Çocuklar için özel bir odanın da ayarlandığı etkinlikte, bizimle birlikte 21 blogger arkadaşımız vardı. 


FLORART İSTANBUL İLE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEK WORKSHOP

florart-istanbul 

Tarih:28 Şubat 2016

Katılımcılar : Bloggerlar paylaşıyor yazarları ve birkaç blogger dostumuzla 8 Blog yazarı, Erenköy'de bulunan Florart İstanbul'da Dünya Kadınlar Günü anısına çiçek workshopu gerçekleştirdik. 

Girişimci kadınları ayrı bir seviyoruz :)

Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında Buluşması


Kurucu Editörü olduğum sitenin 1. yıl kutlamasını 16 yazar ve konuk firmalarımız ile yaptık. 52 markanın sponsor olduğu etkinlikte, Badem grubunun kurucularından Barış Bahçeci de bize katıldı ve solo albümünün çıkış parçasını seslendirdi.


,

Hacı Abdullah Lokantası Tadım Etkinliği


12 Temmuz 2016 ve 30 Temmuz 2016 tarihlerinde, toplam 13 blog yazarı ile Türkiye'nin Osmanlı Mutfağını temsil eden kurumlarından Hacı Abdullah Lokantası ile gerçekleştirilen tadım etkinliğinde, hem firma hakkında bilgi aldık hem de eşsiz lezzetleri tadımladık.

ŞD BEYRAN KEBAP KATMER 1973İstanbul Çengelköy'de açılan ŞD Beyran'da Gaziantep yöresine ait lezzetleri tadımladığımız buluşmada, 5 blogger bir aradaydık. Gün ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Yaşama Açılan Penceredir Kitap Etkinliği / İstanbul

3 Eylül 2016 da Taksim Konak Hotel sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe 11 yayınevi ve Kuyulu Kahve markası katıldı. 


10 blogger, youtuber ve instakitapbloggerinin yer aldığı etkinlik #yasamaacilanpenceredirkitap hashtagi ile sosyal medyada yer aldı.  Yaşama Açılan Penceredir Kitap Etkinliği / İzmir26 Kasım 2016'da İzmir Kaya Prestige Otel mekan ve konaklama sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe 18 yayınevi,  Sosyapix ve Mor Düşler Atölyesi katıldı.

11 Blogger ve Youtuberın bulunduğu buluşmada Kitap tutkunu arkadaşlarımızla bol keyifli ve bir o kadar bilgilendirici anlar yaşadık. Minval ve Düz Yazı Yayınları bizimle birlikteydi. Ayrıca 2 yazarımız da şahsen katılmıştı. Hepsine çok teşekkür ederiz
Vazgeçilmez Markalarla Sevgililer Günü


11 Şubat 2017 tarihinde, Eresin Otel taksim Premier 'de gerçekleşen etkinliğe Türkiye'nin çeşitli illlerinden 20 blogger katıldı.  

Etkinlikte , etkinlik adına uygun olarak, ülkemizde ve dünyada tanınan özel markalar davet edildi. Etkinlik videosunu ekten izleyebilirsiniz.Vazgeçilmez Markalarla Sevgililer Günü Sponsorları


23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği

22 Nisan 2017 tarihinde Muzipo Kids Ataşehir mekan sponsoruluğunda Sosyal Anneyim blog yazarı Fatma Doğan ile birlikte düzenlenen  buluşmada 11 blogger anne ve 20 çocuk birlikte keyifli anlar yaşadık. 
http://www.safagindunyasi.com/2017/05/23-nisan-blogger-anne-cocuk-senligi.html3. Yaşama Açılan Penceredir Kitap buluşması Ankara

Ankara Kızılay'da gerçekleşen Buluşmada sevgili Blogger Dostlarımız ve yazar- senarist Tolga Aydoğan bir araya gelerek keyifli dakikalar geçirdik. Detayları yazımdan okuyabilirsiniz.

3. Yaşama Açılan Penceredir Kitap Blogger Bıluşması - AnkaraHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konu hakkındaki fikirleriniz benim için çok kıymetli. Lütfen yorumunuzu ekleyiniz. Yorumunuzdan sonra size profilinizden ulaşabileceğim için lütfen link bırakmayın.
Link İçeren Yorumları çok üzülerek yayınlayamıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...