31 Oca 2014

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN HEDİYE ARIYORSANIZ LÖSEV'İN DÜKKANINA DA BAKINMerhaba,

Ben daha önce hiç duymamıştım ama LÖSEV'in bir dükkanı varmış. Orada satılan ürünler çocukların tedavisi için kaynak oluşturuyormuş. 2000 yılında Ispanak adıyla, sadece 5 anne ile kurulan bu atölye gün günden büyüyüp, LÖSEV markasını yaratmış. Öyle ki, tedavi edilen çocukların annelerine moral vermek için açılan meslek edindirme kursları, kendini her gün biraz daha yenileyerek, kadın hakları, besinler ve bir çok konuda yol gösterici bir kimliğe bürünmüş.

Onlar hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya Tık Tık

Eğer 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi arıyorsanız, Lösev'in dükkanına da bir bakın, mümkünse oradan alın. Mutlaka bir hediye hem sizi, hem sevdiğinizi, hemde orada bulunan ya da bir gün bulunacak olan çocuklarımızı mutlu edecek.

LsvDükkan adında ki bu online mağazaya buyurun bu linki tıklayarak girin. Tamamen güvenli bir site.

  http://www.lsvdukkan.com/

Unutmayın, paylaştıkça acılar azalır, sevinçler artar.

Sevgilerimle
Şafak

İstanbul Kartalda Satılık Lüks, Doğalgazlı ve En Uygun Evler

Yaşadığımız yer bizim için her zaman önemlidir. Evimiz bizim için gerçekten de büyük bir önem taşır. İnsan her zaman iyi bir semtte yaşamak ister. Şimdi siz de İstanbul Kartalda satılık lüks evler başlığımız altından kendinize en uygun olan ev seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kendiniz için sıcak bir ev düşünürsünüz. Gerçekten de kış aylarında evinizin sıcak olabilmesi çok büyük bir önem taşır. O nedenle sitemizden İstanbul Kartalda satılık doğalgazlı evler başlığını inceleyebilirsiniz. Doğalgazlı ısınma yöntemleri gerçekten de çok önemlidir ve insan bu şekilde bütün kış rahat edebilir.

Seçtiğiniz ev sizin için her zaman önemlidir. İnsan iyi ve rahat olan bir evde oturmak ister. Ancak yine de alacağınız evin bütçenizi sarsmamasını istersiniz. Bu nedenle de seçimlerinizi yapmak adına İstanbul Kartalda satılık en uygun evler başlığımıza bakabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kendiniz için en uygun olan evleri inceleyebilirsiniz. Bu evler arasından en beğendiğinize sahip olmak sizin elinizdedir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...