1 Eki 2013

CHOCCHİC izleyicilerime konuşan çikolata hediye ediyor, katılmayan kalmasın:)


Yeni bir hediye çekilişi için karşınızdayım :)


CHOCCHİC sizlere yukarıdaki resimde örneklerini gördüğünüz, modelini kendinizin belirleyeceği Konuşan Çikolata hediye ediyor.

Katılım koşulları çok basit. Koşulları yerine getirip getirmediğinizi Firma belirleyecek ve kimlerin katıldığını bana bildirecek. Sağlıklı kontrol yapabilmemiz için mutlaka şartları tamamladığınızı yorumlara yazmanız gerekmekte. Kargo Firmamıza aittir. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz.


Gelelim koşullara:


Firmanın Web sayfasına üyelik Buraya Tık Tık

Firmanın Facebook sayfasını beğenmek Tık Tık

ve Twitter'da takip etmek Twitter'a gidin


Tabi bloğumu takibe almanız olmazsa olmazım :) Yan taraftaki Hayatı Güzelleştirenler

bölümünden BU SİTEYE KATILIN ikonuna tıklamanız yeterli.


Ayrıca Yeni Facebook sayfam Haydi  Gezelim'i beğenmeniz size +1 katılım hakkı sağlayacak. Haydi Gezelim için, Buraya Tık Tık

Bu çekiliş haberini bloğunuzda, facebook, twitter yada benzeri bir yerde fotoğrafı ile link vererek duyurmanız ve bu yazının altına duyurduğunuza dair link vererek yorum bırakmanız ve benimle mail adresinizi paylaşmanız gerekmektedir.

Çekiliş 31 Ekim 2013 tarihinde kapanacaktır. Firmanın onayından sonra bu sefer Ege talihli kişiyi belirleyecek.

Herkese bol şans :)

Sevgiler
Şafak
YENİ HEADERIMI NASIL BULDUNUZ?

Merhaba,
Bir süredir eşimin benim için yaptığı headerı kullanıyordum. Çok da beğenmiştim. Ama geçenlerde bloğuma istersen sana ücretsiz header yaparım diye yorum bırakan Dilara ile tanıştım. Benim için yaptığı 3 çalışmadan en çok bunu beğendim. Diğerleri de çok hoş. Sanırım dönüşümlü olarak kullanacağım.


Diğerleri de bunlar;Eğer sizde ondan ücretsiz header isterseniz, benim selamımı söyleyin hemen yardımcı olur :) Şaka bir yana genç ve yetenekli bir kız. Bence bloğuna girip talepte bulunun.

Header talebi için buraya Tık Tık

Sevgiyle kalın,
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...