14 Eyl 2015

4 Mevsim Kadını Blogger Etkinliği Sponsor Firmalarımız

Merhaba,

Bu yazımda sizlere bizimle olan sponsor firmalardan bahsetmek istiyorum. Hepsi birbirinden değerli bir çok firma bizimle oldu o gün. Şimdi onları paylaşmak istiyorum sizlerle.

Sanset Gıda dolu dolu bir çikolata paketi ile bizlerleydi. Neler yoktu ki, Pernigotti, Zumosol, Sagra, Sarelle, Tadelle,  Dönüşte Ege yolda uyuya kaldığı için paketin açılış anı Efe Deniz'e kaldı :) Öyle çok şaşırdı ki :))) Hangisini seçeceğini bilemedi. O an ile ilgili kısa instagram videosunu izlemek isterseniz Tık Tık :)
Özlem Taş Sabun, aynı zamanda masalarımızı süsleyen, rengarenk kelebek figürlü sabunlarla bizleydi. Günümüze renk kattıkları için çok teşekkürler.

Revox Saç Dökülmesini Engelleyen At Kuyruğu şampuanı daha önce deneyemedim ama kullananlardan güzel geri bildirimler alıyorum. Kullandıktan sonra deneyimim Bloggerlar Paylaşıyor sitesinde yer alacak. Yoğun temposuna rağmen o gün orada bizlerle birlikte olan Gamze hanıma da, firmamıza da çok teşekkürler. 

Essence Cosmetics bizler için dolu dolu bir paket göndermişti. Bir çoğu yeni ürünlerinden oluşan paketi çok beğendim. Teşekkür ederiz. 

Natracare Organik kadın pedlerini daha önce duymamıştım. Bu vesile ile tanımış olacağım. Kendilerine teşekkürler.

Online İçecek, Aloevera içecek ile bizlerleydi. Doğrusu daha önce hiç kullanmadığım için her hangi bir problemle karşılaşıp karşılaşmayacağım konusunda endişeliydim :) Önce az miktarda içtim, sonra kalanı bitirdim. Böyle farklı bir deneyim yaşattıkları için teşekkür ediyorum :)

Remolent  argan ve heratin içerikli saç kremi ürünü ile bizimleydi. Teşekkür ediyorum.Yıllardır mutfaklarımızda bulunan Sana ve son yıllarda katılan Becel Tereyağ keyfiyle bizimle oldukları için teşekkürler. Sana Bir tarifim var diyen siteyi mutlaka inceleyin birbirinden güzel tarifler var. 

"Donduyma vaymı donduyma " repliğine bayıldığım ve bizim evde severek tüketilen dondurmalar için Panda'ya çok teşekkür ediyorum. Maraş Kesme ise en favorimiz.

Uneller bize özel gurme serisinden hem tatlı hemde tuzlu ürünlerden göndermişti. Severek kullandığımız markaya etkinliğimizde destekleri için teşekkür ediyorum.

Knorr dolu dolu bir paketle bizleydi. Hatta çeşnile fırınla ürünlerini farklı bir yemekte daha kullandığımı geçen gün Buraya yazmıştım. Herkes Sofraya diyen Knorr'a teşekkür ediyorum. 

Sevgili Lila Kutu bizimleydi. Aloree ürünleri deniğimde sizlerle paylaşacağım. Kendilerine çok teşekkürler.

Kirlenmek güzeldir diyen Omo, yıllardır bir çoğumuzun vazgeçilmezi. Ben şahsen çok seviyorum markayı. Benim gibi ön yıkama yapmayı sevmeyenlere mutlaka deneyin diyorum.

Lav yine çok şık bir ürünü ile bizlerleydi. #yenibircamyenibirhayat hashtagi ile instagramda bir çok çeşidini görebilirsiniz. Teşekkürler Lav.

Tuğba Kuruyemiş daha öncede deneyimlediğim ve tazeliğini çok taktir ettiğim bir marka. Etkinliğimize Türk Kahvesi, Narlı Lokum ve kuruyemiş ile eşlik ettiler. Teşekkür ediyorum.

365ist, Nisantash mağazasından bizler için ürünler göndermişti. Henüz üzerimde göremediniz ama şık olmam gereken özel bir günü bekliyor. Ayrıca siz sevgili takipçilerimize de 250 TL üzeri alışverişlerinde kullanmak için 50 TL indirim kodu tanımladılar. safakk365ist50 kodunu kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
Sevgili Kliksa.com o gün tüm bloggerlarımız için saç maşası hediyesi ile bizlerleydi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.Perfetti Van Melle;  Vivident ve Chupa chups ürünlerinden oluşan harika bir paket göndermişti. Severek kullandığımız bir marka. Çok teşekkür ediyorum. 

Kenton çok uzun yıllardır piyasada olan bir marka. Kullanmayan yoktur sanırım. Ürün gruplarına yenilerini eklemiş. Son yılların gözdesi Triliçe, Kadayıflı muhallebi ve çocukların severek yediği pudingler için teşekkür ediyoruz. 


Bir çoğumuzun tanıdığı HC Hair Care naturel Professional Saç şampuanı ve Doping ürünü ile bizimleydi. Daha öncede bakım ürünlerini denediğim firmanın özelikle doping ürününü merakla kullanacağım.

Sevgili Cosmed firması bizler için Anti Selülüit Losyon ve DD krem göndermişti. Selülüit krem ve losyonlarını en az 7 gün düzenli olarak kullanmak gerekiyormuş bunu unutmayın.

Alix Avien öyle dolu bir paketle bizimleydi ki ihtiyacımız olan her şeyi bulabiliyoruz. Teşekkür ediyorum. 

Fresh'n Soft ürünlerinin bir çoğunu ilk defa deneyimledim. Öncelikle makyaj temizleme mendilini çok başarılı buldum. O gün yapılan ağır makyajı bile kolaylıkla temizledi ve dokusu çok yumuşak. Bizimle oldukları için çok teşekkür ediyorum. 

Note Cosmetics kalitesi tartışılmaz bir firma. Lipglosslarına ise zaten bayılıyordum. Hediye olarak gönderdikleri oje ise aslında tamda o günkü kiyafetime göreymiş. Kısmet artık başka güne. Teşekkür ediyorum.

Rosece Natural Care yeni tanıdığım bir firma. Hem çocuklar, hem de kendimiz için kullanabiliyoruz ürünlerini. Kendilerine teşekkürler.


Sana Kapak Olsun, hem kendi tasarlayacağınız hem de siteden hazır kapak bulabileceğiniz bir yer. Birbirinden güzel kapakları çok hızlı tasarlamak mümkün. Ayrıca o kadar kısa sürede elinizde oluyor ki inanamıyorsunuz. Bizde o gün sanakapakolsun kapak kardeşliği resmimizi ölümsüzleştirelim dedik :) Kendilerine çok teşekkür ediyorum.Mediwell ateş düşürücü ürünlerini daha önce denemiştim, beğenmiştik. Dudak bakım kremlerini ise görseniz çok tatlı ve çok güzel kokuyor. Hakkında duyumlarımda çok beğenildiği yönünde. Kış yaklaşırken onlarla ilgili düşüncelerimi sizlerle yakında paylaşacağım.

Dax/mixup özellikle saç ürünleri ile tanınıyor. O gün bizlere simli vücut losyonu göndermişti, henüz deneyimleyemedim ama çok merak ediyorum. Uygun bir zamanı bekliyor ;) Teşekkür ediyorum.

Zeren Professional,  manikür ve pedikürü eve getirmiş. Pronail ürünleri ile bizlerleydi. teşekkkürler

Misim Butik Sabun ad ve soyadlarımızın bulunduğu bir tablo hazırlamıştı. Çok beğendim, ellerine sağlık. İnstagram sayfasını incelerseniz sizde mutlaka kendinize uygun bir ürün bulabilirsiniz. 

Bebak acıbadem, sevdiğim ve güvendiğim bir marka. Bu yaz güneş kremlerini kendim için kullandım. Seneye de kullanmaya devam :) Bizimle oldukları için çok teşekkür ediyorum.

Etkinliğimizde El yapımı bileklikler ile melikolodi bizlerleydi. İnstagram satışı var kendisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Masa süslerimizden kar taneleri Turkuaz Sabun Evi' nin hediyesiydi. Deniz Kabuklarımız Deniz Dünyasından gelmişti. Masalarımıza renk kattıkları için her iki firmamıza da teşekkür ediyorum. 
Bu da toplu hediyelerimizin toplu halinden bir hatıra. Bizimle olan tüm firmalarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Alfabetik Sıra İle Sponsor Firmalarımız

365ist
Abfen Farma
Alix Avien
Angels Passion
Bebak
Becel
Burcu Cup cake
COSMED
Dax Mixup
Deniz Dünyasi
Essence
Fresh'n Soft
Hc HairCare
Janssen Cosmetics
Kenton
Keramika Seramik
Knorr
Kliksa.com
LAV
Lila Kutu
Mediwelltr
Minval Yayınları
Misim Butik Sabun
Natra Care Turkiye
Note Cosmetics
OMO
Online İçecek
Organik İsler Bunlar
ÖZLEM SABUN Kokulu Taş
Panda
Perfetti
Pinkylolamarka
Remolent
Revox Şampuan
Rosece Natural Care
Sana
SanaKapakOlsun.com
Sanset Gıda ( Sağra, Tadelle, Pernigotti, Sarelle, Gol, Zumasol)
Taka Tuka Dizayn
Tatlımo
Tozlu.com
Tuğba Kuruyemis
Turkuaz SABUN
Uneller
Pronail


Hepsine tekrar teşekkür ediyorum. 

Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...