10 Haz 2019

Proff Plastik Ürün Incelemesi

Proff Plastik Ürün Incelemesi 

Herkese merhaba

Bugün sizlere Proff Plastik markasından bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 10 yıllık bir süreden beri faaliyet gösteren Proff Plastik her geçen yıl büyüyerek mop setler ve plastik ev eşyaları sektöründe, Sektörünün önde gelen firmalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Fabrikası Esenyurt Kıraç'ta bulunmakta.10.000 metrekareye aşkın  bir alanda yer alıyor. Plastik Temizlik (Mop Setler başta olmak üzere) Plastik Mutfak, Plastik ve Metal Banyo Ürünlerinin üretimini tescilli markası olan “ PROFF” adı altında gerçekleştirmekteler.

Yurtiçi ve yurtdışına genel olarak stok bazlı ürün satış yapmaktalar.

proff Döner Başlıklı Temizlik Seti
Quatro Döner Başlıklı Temizlik Seti 

doner başlıklı moplar
Quatro Döner Başlıklı Temizlik Seti 
Bende Quatro Döner Başlıklı Temizlik Seti var. Plastiğin kalitesi hemen belli oluyor. Ayrıca sapını istediğinizde iki parçaya bölebiliyorsunuz. Boylelikle rahatlıkla sepet içinde saklayabiliyorsunuz Bu da benim için önemli bir ayrıntı.

plastik limon sıkacağı
Proff Limon Sıkacağı

Bu limon sıkacaklarının çok kullanışlı olmadığını düşünürdüm ancak fikrim tamamen değişti. Õzellikle piknik, kamp gibi yerler için çok kullanışlı

mikrofiber Temizlik Bezi
Proff Mikrofiber Temizlik Bezleri
Firmanın ünlerini https://www.proffplastik.com.tr/ adresinden  inceleyebilir, Koçtaş ve tüm japon pazarlarında ürünlerini bulabiliirsiniz. Ayrıca çoğu online satış noktasından da alabilirsiniz.

Bir başka inceleme yazısında tekrar görüşmek üzere


Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...