18 Eki 2015

Elizabeth Arden Lansmanı

Merhaba,

5 Ekim tarihinde, Elizabeth Arden'in Soho Hotel'de düzenlediği lansmana katılmıştım. Okul telaşımız yüzünden biraz gecikti paylaşım yapmam. Bu gün ancak yazmaya fırsat bulabiliyorum. Elizabeth Arden bir süredir Türkiye Piyasasında oldukça sessizdi. Bu lansman ile anladım ki bu yıl çok konuşulacaklar. Güzel bir organizasyona imza atmışlar. Sevilen bloggerlar, Dergi yöneticileri, televizyoncular, güzellik uzmanları, dermatologlar, youtuberlar yani kısaca oldukça seçkin davetliler o gün oradaydı. 


Toplantı öncesi davetlileri ayrı bir salonda ağırladılar. Sohbetler edildi, tanışmalar yapıldı. Hatta markanın Red Door Spa ürünü ile dileyen konuklara bakım yapıldı. 

Ardından toplantı yapılacak salona girdiğimizde markanın ürünlerinin bulunduğu bir stand vardı ki gerçekten bayıldım. Ayrıca bizlere hem ürünler, hem de geçmişten bu güne marka hakkında bilgiler verildi. Ürün hakkında yapılan konuşmaları dinledik, reklam filmlerini izledik.Daha önce yeni piyasaya sürdükleri Superstart ürünleri ile ilgili sizinle Basın Bültenlerini paylaşmıştım. Bu sayede deneyimleme fırsatı da yakaladım. Kokusu güzel, dokusu oldukça yumuşak. Sürerken sanki yağlı olacakmış gibi hissediyorsunuz ama öyle olmuyor. Sürdükten sonra cildinizdeki yumuşaklığı hissediyorsunuz. Probiyotik KompleksDeniz RezenesiKeten Tohumu ve Deniz Börülcesi Özü özleri içeren formülüyle cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyormuş. Bir diğer ürün ise  seramik (Ceramide Capsules) kapsüllerdi. Onunla ilgili kullanım detayımı ilerleyen günlerde burada yada Bloggerlar Paylaşıyor sitemizde paylaşacağım. O ürünün gerçekten çok iyi olduğunu duymuştum. Bakalım söylendiği kadar iyi mi?

Elizabeth Arden ürünleri bir çok büyük kozmetikçide satılıyor. Sizlerden kullanan var mı? Varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdilik kendinize çok iyi bakın.

Sevgiler

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...