17 Şub 2017

Vazgeçilmez Markalarla Sevgililer Günü Blogger Buluşması

Herkese merhaba,

Cumartesi günü 20 blogger olarak, Vazgeçilmez Markalarla Sevgililer Günü Blogger Buluşmasını gerçekleştirdik. Çoğunluğu İstanbul olmak üzere Eskişehir, Bursa ve Ankara'dan bogger arkadaşlarım vardı. Yemek, mekan, yaşam, kozmetik ve anne-cocuk bloggerlarından oluşan bir gruptuk.

Etkinliğin mekan sponsoru Eresin Taksim Premier Otel idi. Hatırlarsanız geçen sene de yine Ersin Oteller grubunun Sultanahmette'ki Eresin Crown Otel'de Bloggerlar Paylaşıyor 1 yaşında buluşmasını yapmıştık. Bu sefer Taksim'i seçmemizin en önemli nedeni ulaşım açısından herkes için çok uygun olmasıydı.Eresin Otelleri grubuna bağlı olan Eresin Taksim Premier Hotel , adından da anlaşılacağı üzere iş, kültür ve eğlence merkezi Taksim'de bulunuyor. İstiklal caddesi, Taksim Meydanı, metro, metrobüs ve otobüs durakları sadece 5 dk.'lık yürüme mesafesinde olan otelde, zengin açık büfe kahvaltı ve fitness imkanları müşterilerine ücretsiz olarak sunmakta. Otelin 35 çift kişilik ve 32 ikiz yataklı toplamda 67 odası bulunmakta

Ayrıca otelde misafirler için jakuzi havuzu, buhar odası, masaj odası ve bir spor salonun bulunduğu sağlık kulübü mevcut. Bunun yanı sıra İstanbul'un panaromik manzarasına sahip Teras Restaurant ile Türk ve Akdeniz yemeklerinin özel lezzetlerinin servis edildiği bir restaurant hizmeti de sunulmakta.
Otelin konaklama dışında faydalanabileceğiniz "Galata", "Pera", "Taksim" ve "Marmara isimli 4 adet toplantı salonu var.

ERESİN OTELLERİ'ne aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Topçu Cad. No.16, 34437
Taksim - İstanbul Tel : +90 212 256 08 03

Etkinlik öncesinde otelimiz bizden yardımlarını esirgemediler sağolsunlar. Bir gün önce de toplantı salonunu bana tahsis ettikleri için, rahatlıkla gidip yerleştirmelerimizi tamamladık. İşte eşimin objektifinden o anlardan biri :) Çirkinliğime bakmayın lütfennn :)Etkinlik günü yine eşimle birlikte otele geldik. Diğer arkadaşlarım da gelmeye başladılar ve son hazırlıklarımızı birlikte tamamladık.


Açılış konuşmamın ardından o gün bizimle olan sponsor firma yetkililerimiz kısa birer sunum yaptı. 
İlk önce Yonca Kozmetik'ten Svr Laboratoires ve MartiDerm markalarının ürün müdürü Özlem hanım bizlerleydi. Yonca Kozmetik, ülkemizde 4 ünlü markanın Türkiye Distributörü olan bir şirket. Özlem hanım sunumunda  "Cilt Yaşlaması" ile ilgili bilimsel bilgiler verdi ve markanın ürünlerinden de bahsetti. Sunumunu ben de facebook hesabımdan yayınlamıştım.


Ardından Revox At Kuyruğu Şampuan markasından Gamze hanım bizlerleydi. Yeni çıkan ürünler hakkında bizleri bilgilendirdi.Ardından çocukların sevdiği kahramanlara ait oyuncak, ev tekstili ve benzeri bir çok ürünü Karakter Dükkanı çatısı altında ebeveynlerle buluşturan Burçin hanım bizlerle oldu. 


Ardından kısa bir ara verdik buluşmamıza. Eresin hotel molamız için Bar& Lounge ve kış bahçesini bizlere ayırmıştı. İçeceklerimizi içerken bol bol da sohbet ettik.Ardından tekrar toplantı salonuna gittik. Sosyal Annem Lr Ekibi nin kurucusu ve blogger arkadaşımız sevgili Fatma Lr health & beauty systems hakkında bilgiler vererek ürün içeriklerinden kısaca bahsetti.  


Son konuşmacı olarak da sevgili eşim kısa bir bilgilendirme yaptı. Bilenler bilir, Bizim 5thcore Medya Yazılım Danışmanlık isimli bir şirketimiz var.* Danışmanlık,  Yazılım Geliştirme, Ajans Hizmetleri (Web Tasarım, Tasarım, Baskı...),  Kurumsal Tanıtım Fotoğraf ve Film Çekimi * Dijital PR hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Ürün inceleme ( Makale, Video ...), Pazarlama Projeleri için Blogger Veri Tabanı, Blogger Etkinlikleri gibi hizmetler veriyor.  
Bu şirketin hediyesi olarak 2 kişiye ayrıntılı, diğer davetlilerimize de genel seo analizi hediye etti. 
Kısa bir aranın ardından, sponsor firmalarımızın hediyelerini arkadaşlarıma ilettik. Onları detaylı olarak bir sonraki yazımda yazacağım. Güne ait bir videoyu Youtube kanalımdan izleyebilirsinizKatılan blogger arkadaşlarıma ve sponsor firmalarımıza çok teşekkür ediyorum.
Katılan Bloggerlar
Blog Adresi
Arzu Göncü Hangül
Canan Zerkinli
Duygu Nilgün Çamyar
Elmas Koçan
Emel Akan
Fatma Doğan
Filiz Şahin
Gözde İlter
Gülşah Önen
Gülşen Doğan
Hülyanın Beşli
İlknur Koyuncu Balcı
İrem Özker
Leyla Kılıç
Selma Mollaoğlu
Sevda Göksel
Sibel Yalçın
Şafak Karadeniz
Şerife Özbilek
Yasemin Özer


Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...