20 Mar 2021

Ozanlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi ve Sepia Aydınlatıcı Tonik

 


Herkese merhaba

Ozonlabs, genç bir kadın girişimci, araştırmacı ve bilim insanı olan Angela Balasu Dündaralp'in geliştirdiği ürünler ve yaşam bilimleri olarak nitelendirdiği, sağlıklı yaşama dair tecrübelerini aktardığı bağımsız bir temiz kozmetik laboratuvarı olarak 2013'te İstanbul'da kuruldu.

Temiz kozmetik olarak bilinen ve dünyada kozmetik alanda güncel bir akım haline gelen insan ve çevre sağlığına yönelik girişimin Türkiye’de öncüsü Ozonlabs ve kurucusu Angela Balasu Dündaralp, Avrupa ve Ortadoğu’da bu girişimin ilklerindendir. 

Bugün sizlere Ozanlabs a ait mikrofiber yüz temizleme pedi ve Sepia aydınlatıcı tonikten bahsetmek istiyorum.
Sepia Aydınlatıcı Cilt Tonik içeriğinde;

  • Indigofera Tinctoria Extract

bulunuyor.

Sepia Aydınlatıcı Tonik içeriğinde yetiştiği iklim ve özelliklerine göre tam bir dağ bitkisi olan çivit otu Zeytin yapraklarını andıran yaprakları ve biber çekirdekleri büyüklüğünde meyvesi bulunmaktaymış. Cildinizde sebum dengesini sağlayan ürün  yağlı ve karma ciltler için de uygun.  Yorgun ve kuru ciltlerin dinlenmesine de yardımcı oluyor. Dengeli nemlendirmeye yardımcı olurken, ciltte nem oranı arttığı için cildin kendisini korumasına yardımcı olup  cildin bariyerini güçlendiriyor. Eğer cildiniz kuru ise  Sepia Aydınlatıcı Cilt Tonik ardından  Sepia Anti-Aging Serum uygulanmasını öneriyorlar.

Kullanım için  Ozonlabs Sepia Aydınlatıcı Cilt Tonik'i  yüzünüze püskürtmeniz yeterli. Sabah akşam kullanım yapabilirsiniz. Bir diğer ürünümüz ise Mikrofiber Yüz temizleme pedi

Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi koton / pamuk bazlı bir sünger ve cildin mekanik olarak ölü hücrelerden temizlenmesine yardımcı oluyor Ozonlabs Mikrofiber Yüz Temizleme Pedi  hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış.

Kullanımının ardından beyaz bir sabun ile pedi yıkayıp dik bir şekilde kurumaya bırakmak gerekiyor.  Tekrar kullanmak istediğinizde de su ile ıslatıp kullanılıyor  ve kullanım yapın. Hijyen açısından kullanımı kişiye özel olmalı.  

Cildiniz üzerinde çok sert müdahale ile kullanım yapmanıza gerek bulunmamakta. Hassas bir masaj yeterli olacaktır.

Ürünlere markanın internet sitesinden de ulaşabilirsiniz. Zaman zaman 3 al 2 öde, hediye ürün, 1 alana 1 bedava yada kargo bedava gibi çok güzel kampanyaları oluyor. 


İçinizde ürünlerini kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.

Bir başka yazıda görüşmek üzere

Sevgiler

ŞafakRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...