30 Tem 2015

PORTAXE'da Brunch Keyfi

Merhaba,

Geçen ay Portax'da babalar gününü, ayağımızın tozuyla geldiğimiz İstanbul'da Portax Kuruçeşme'de kutladık. İyi ki de gitmişiz. Boğazda oldukça nezih bir ortam. Sadece event hizmeti veren mekan, alacart hizmeti ne yazık ki vermiyor. Sadece pazar günleri brunch hizmeti veriliyorç Her pazar saat 10:00 ile 14:00 arası yapılabilen brunchda kişi başı fiyat 50 TL. Çocuklar için sanırım yarı fiyat alıyorlar ama yaş aralığını sorarak öğrenebilirsiniz.

Kendi iskelesi var. Deniz yolu ile de ulaşabiliyorsunuz. Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda programı da bu mekanda çekiliyormuş biliyor musunuz?*Güneri Civaoğlu resmi internetten alıntıdır.


Brunch self servis bir çok çeşit var. Pastane ürünlerinden meyveye, tatlılardan sıcak ve soğuk kahvaltı çeşitlerine kadar her şeyi bulmak mümkün. 
Çocuklar için oyun alanı var, bir de oyun ablası ya da abisi oluyor. Ancak çok küçük bence biraz daha büyük tutulabilirdi.


Babamız için güzel bir hediye olduğunu düşünüyorum. Mutluluğun resmi bu üç adam olmalı.Portaxe Kuruçeşme'de özel davet verebiliyorsunuz. Düğün, toplantı, lansman, özel gün kutlamaları yapabilirsiniz. Açık ve kapalı alanı mevcut. Geceleri terasta eğlenceli dakikalar geçirilebildiğini söylüyorlar. Öngörülemeyen hava durumlarında 5 dakikada acil aksiyon alabileceklerini taahhüt ediyorlar. İnternet sitesini incelemek için Tık Tık


İletişim Bilgileri : 


Adres ::Baltalimanı Cad. No:60 Baltalimanı/İSTANBUL
Telefon ::+90 (212) 277 82 33 - 55
Faks ::+90 (212) 277 82 59
E-Posta ::info@portaxe.net

Mekanın tek beğenmediğim tarafı araba parkı oldu. Park yeri mekandan ayrı çalıştığını beyan ederek bizden ayrıca park ücreti aldı. Bunu daha önce belirtmemişlerdi. Hoş belirtselerde başka bir seçeneğin çok olacağını sanmıyorum.

Bu olumsuzluğa rağmen, gitmekten zevk aldığım bir mekandı. Umarım tekrar yenileriz bir gün.

Sevgilerimle

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...