18 Nis 2018

23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği Etkinliği


Merhaba,

Bugün sizlere yazmaktan gurur duyduğum bir etkinliğimi yazmak istedim. Düzenlediğim tüm blogger etkinlikleri yada lansmanlar benim için çok önemli ama 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı'na özel, tamamen çocuklara yönelik bir etkinlik olması nedeniyle 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği etkinliği hepsinden önemli ve özel.İlkini 2015 yılında Şans Böceği Blog sahibi Nihan'la yapmıştık. Sonra bir yıl ara verdim ve geçen yıl  Sosyal Annem Blog Fatma ile birlikte yaptık. Bu senede Fatma ile tekrarlamaya son anda, son bir ay kala karar versek de, yine -tabi bence:) çok  güzel bir etkinliğe imza attığımızı düşünüyorum.Etkinlik mekanı olarak, Küçükyalı'da bulunan Talia organizasyonu seçtik.  İçeriye girdiğinizde o şıkır şıkır ortam sizi büyülüyor.Talia organiasyon, düğün, sünnet, özel gün organizasyonları yapan, dizi ve filmlere dekoratif obje hizmeti sunan bir firma. 

Aynı zamanda psikolog olan Sinem hanım, eğitimli kadroları ile okul öncesi çocuklar ve ilkokul çocukları için eğitici sanat atölyeleri ve etkinlikler yaptıklarını bu vesile ile öğrenmiş olduk. 
Çocuklar ve bizlerin ikramlıklarında, hem blogger anneler hazırlık yaptı hem de Uneller ayrıca ürün gönderdi. 
Talia Organizasyona bize kapılarını açtıkları ve ev sahiplikleri için çok teşekkür ediyorum.


Etkinlikte 8 blogger anne ve 15 çocuk bir arada olduk. Anneler üst katta sohbet ederken çocuklar alt katta hoplayıp zıpladılar, oynadılar.Etkinlikte Book Selfie editörü Çağla hanım hem çocukların onlara özel hazırlanmış kitaplarını getirdi, hem de bizlerle tanıştı. Ayrıca Lets oyun hamuru yetkilisi Fisun hanım, Lets Oyun Hamurları ve Lets Ürünleri hakkında genel bilgi paylaşarak çocuklara boyama etkinliği yaptırdı. 

Günü 10. yıl marşımızla sonlandırdık. Keşke videoyu paylaşmaya blogspot izin verseydi de yükleyebilseydim.  Ne yapalım biz de resimle yetiniriz. 
Katılan blogger arkadaşlarım, Yeşimle Her Telden, İlknurun Dünyası, Locosmetico Ebru, Şans Böceği Nihan, Makyaj Kelebeği Filiz, Blogluyorum Gökçe ve etkinlik ortağım Sosyal Annem Fatma 'ya bu kadar uyumlu ve hoş sohbet oldukları için çok teşekkür ediyorum. 


Etkinlik sponsorlarımız ile ilgili yazımı da bir kaç gün içinde sizlerle paylaşacağım inşallah. 

O güne kadar kendinize çok iyi bakın

Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...