4 Ara 2015

Kleopatra Blogger Buluşması Sponsorları

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde katıldığım Kleopatra Blogger Buluşması ile ilgili yazımı geçen hafta yayınlamıştım. Tık Tık.

Bugün sizlere o yazıda bahsetmediğim sponsor firmalarımızdan bahsetmek istiyorum.

Redist ürünlerini profesyonel kuaförlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Saç parfümü yeni ve farklı bir ürün. Kokusu da çok hoş. Tekrar teşekkür ediyoruz.


Fresh'n Soft etkinlikte, makyaj temizleme mendillerinden, asetona, pamuğa geniş ürün grubu ile bizimleydi. Günlük makyaj temizliği için güvenilir ve işe yarar ürünleri var. Teşekkür ederim.


Daha önce online alışveriş yaptığım ve blogumda bahsettiğim Kliksa.com her bir katılımcı için şık kolyeler göndermişti. Benim şansıma da bu kolye çıktı. Çok beğendim teşekkür ederim. 


Bulgur dendiğinde bir çoğumuzun aklına gelen ilk isim, Duru bulgur, hem klasik bulgur çeşitlerinden hemde Nohutlu, mantarlı, mercimekli ve şehriyeli bulgurları ile bizimleydi. Her çeşidini daha da önce de denediğim markayı rahatlıkla önerebilirim. 


Tim kozmetik, Ayak kokusu önleyici serumlarından göndermiş. İçeriğinde Tahiti adalarının tropikal bitkilerinden elde edilen baharatli kokusuyla zenginleştirilmiş özel içerik varmış. 


Hediyemucidi.com özel günlere özel hediyeler bulabileceğiniz bir yer ve emoloji yastıkları ile bizlerleydi. Sitede, sevgiliye hediye, emoloji tshirt ve tasarım hediye bulabilirsiniz.


Narın koruyucu ve iyileştirici etkisini bilmeyen yoktur. Dimes "Hayatı Sıkmadan Yaşa" diyor ve bize yeni ürünleri olan Nar Sularından göndermişti. Teşekkür ederim.


Rituel de Beaute burun bantları ve diş temizleme yardımcı pratik mendiller ile bizlerleydi. Kendilerine teşekkür ediyorum.


Calve'nin yeni ürünlerine tüm aile bireyleri olarak bayıldık. BBO sos ve Ranch sosu denemenizi özellikle tavsiye ediyorum.


Leb demeden leblebiyi anlayanlara gelsin Chocoleb.com dan gelen bu leblebiler :) Teşekkürlerimle tabikiDermokil'in hazırladığı bu hediyelere bayıldım. Kendilerine çok teşekkür ederim. 


Kış geldi ve artık cildimiz kurumaya, çatlamaya başlayacak. Dermodolin ürünlerini gönül rahatlığı ile önerebilirim. Etkinlikte bizlerle oldukları için teşekkürler.


Natracare markası da etkinlikte bizlerleydi. Kendilerine teşekkür ediyorum.


Tuğba Kuruyemiş, her daim taze ve özenle seçilmiş ürünler satıyor . Ne zaman alsak yada hediye gelse, hep tazecik. Teşekkür ediyorum.Moroccanoil markası şampuan, saç kremi ve saç bakım yağları ile bizlerleydi. Türkiye'ye yeni gelen ürün Onc Kozmetik'te satılıyor. Farmako ise deneme ürünleri,  Alessandro oje ve el kremleri ile bizlerleydi. Teşekkürler.İncir kolonyasınin korkusunu çok beğendim. Parfüm niyetine bile kullanılabilir. 1962 den beri varolan Kertil Çam markasına çok teşekkürler. Parfüm sevmeyenler için alternatif olarak da değerlendirebilirsiniz. Çiziktirik Atölye birbirinden esprili fincanları ile bizimleydi. İnstagram hesabına bir göz atın :)


 Saloon kopük el sabunları ile bizlerleydi. Daha öncede kullanıp sizlere yorumlamıştım. Teşekkür ediyorum. 


Senscience markası saç ürünlerinden göndermişti. İlerleyen günlerde deneyimlerimi paylaşacağım. Teşekkür ederiz.


Cecile Shop'a gönderdiği bu güzel ürünler için çok teşekkür ediyorum. Güzel günlerde kullanırım inşallah. 


Daha öncede defalarca paylaştığım marka, bu güzel ürünlerle bizlerleydi. Bebak ürünlerini sevdiğim doğrudur. Acı badem sütüne olan sevdamı bilmeyen kalmasın ;)Orkide hareketi 3 cilt bakım ürünü, güneş koruyucu sprey ve İkbal Gürpınar'ın kitabı ile bizlerleydi.Teşekkür ediyoruz. 


Mediwell ürünleri severek ve güvenerek kullanıyorum, özellikle dudak koruycuları gerçekten çok iyi, yakında Bloggerlar Paylaşıyor web sitemizde deneyimlerimi yayınlayacağım. Kendi kendime manikür yapamasam da, bu seti gördüğüme ayrıca çok sevindim.


İroni Teksitil sevgili Yasemin'in elbisesini göndermişti ve diğer katılımcılara da 30 TL lik indirim çeki göndermişlerdi. İlerleyen günlerde, online alışveriş yapıp deneyimimi paylaşacağım. Teşekkürler. Alfabatik sıra ile sponsor listemizi sizlerle paylaşıyorum. Firmalarımıza ve Yasemin'e bu güzel gün için ayrıca teşekkür ediyorum. 


Sevgilerimle

Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...