9 Mar 2015

ÇOK YAZARLI BLOGGERLAR PAYLAŞIYOR WEB SİTESİ YAYINDA

Herkese merhabaaa

Bugün benim için çok önemli gün. Çok yazarlı Bloggerlar Paylaşıyor web sitesi yayında. Uzun zamandır hayalini kurduğum bir projeyi de hayata geçirmiş bulunmaktayım. Mutluyum gururluyum :) Çocuklar gibi şenim, heyecanlıyım, korkuyorum. Bir çok duyguyu aynı anda içimde barındırıyorum desem yalan olmaz.

İlk önemli amacım, blog yazarlarının Türkiye'de de hak ettiği değeri almasına bir nebzede olsa katkı sağlamak. Avrupa ve Amerika'da insanların blog yazarlarının düşünce ve deneyimlerine çok değer verdiğini bir çok blogger arkadaşım bilir. Bir yere gideceklerinde, bir ürün alacaklarında önce blogları araştırırlar acaba nasıl bir şeyle karşılaşırım diye. Türkiye'de de neden böyle olmasın dedim ve yola çıkmaya karar verdim.

Yaklaşık 4 ay önce siteyi ilk ciddi anlamda projelendirmeye başladığımda, içimde ya olmazsa korkusu vardı. İsme karar vermek, almak, sonra site görünümünü tasarlamak, sosyal medya hesaplarını tanımlamak falan derken bayağı bir yol katettim. Yeni şeyler öğrendim, eskileri tekrar hatırladım.

Geçen ay duyurularını yaptım ve benimle bu yolda yürümek isteyecek bloggerlar için çağrıda bulundum. Gelen maillerde ki blogları tek tek inceledim. Kimdir ne yapar, nasıl yazar baktım. Aynı frekansda olabileceğimize inandığım kişilerle yazıştım. Aklımdakileri anlattım. Onlar benimle fikirlerini paylaştılar ve bugün başlangıç olarak 8 yazarlı bir site olarak okuyuculara merhaba dedik. İnanıyorum ki doğru ve tarafsız deneyim yazılarımızla okuyucu da bizi kabul edecek.

Bugüne kadar bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle de sevgili eşime bitmek bilmeyen site tasarımında bana katlanabildiği için ayrıca teşekkürler.

Sitede olmayı kabul eden, maddi bir beklentiye girmeden seninle yürürüz bu yolda diyerek birlikte başaracağımıza inanan sevgili yazarlara çok teşekkürler.

Bugün sizlerle basın bültenimi de paylaşmak istiyorum. Bu yolda siz sevgili takipçilerimin ve arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayacağınızı biliyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımız

http://www.bloggerlarpaylasiyor.com/
https://www.facebook.com/bloggerlarpaylasiyor
https://twitter.com/blgrlrpaylasiyo
https://instagram.com/bloggerlarpaylasiyor/
https://plus.google.com/u/1/105248236304874544482/posts


BLOGGERLAR PAYLAŞIYOR Web Sitesi Yayın Hayatına Merhaba Dedi

Tarafsız Satın Alma Rehberi sloganı ile internet üzerindeki yayın hayatına merhaba diyen www.bloggerlarpaylasiyor.com ürün ve hizmetler hakkında bilgi arayanların, ne alsam, nereden alsam sorularına cevap arayanların adresi olma hedefiyle yayın hayatına başladı.
 Farklı konularda yazan bloggerların bir araya gelerek oluşturdukları sitede, kozmetikten giyime, mekan yorumlarından dayanıklı tüketim mallarına kadar her konuda yazılar gerçek deneyimlerle yazılmaya devam edecek.
 Tüketiciye kaynak oluşturmak isteyen web sitesinin misyonu tarafsız yayın yapmak.
Herhangi bir konuda Bloggerlar Paylaşıyor ile iletişime geçmek isterseniz info@bloggerlarpaylasiyor.com adresine mail atabilirsiniz.

Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu
Kurucu / YöneticiSevgiyle kalın


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...