23 May 2017

SVR Spf50+ Renkli Mineral Güneş KremiHerkese merhaba,

Bugün sizlere orjinal adı SVR ecran mineral teinte spf 50 olarn SVR markasına ait 50+ faktörlü renkli mineral güneş kreminden bahsetmek istiyorum. 

Öncelikle şunu söyleyeyim ben bu ürünü çok sevdim. Öyle çok sevdim ki benim için sadece güneş kremi olma özelliğini taşımıyor, aynı zamanda yaz günlerinde bir fondöten, bir BB krem yerine geçiyor. Marka ile 3 yıl önce düzenlediğim 23 Nisan etkinliğinde tanışmıştım. Ürünlerle de geçen sene çok haşır neşir olmuş ve çok sevmiştim. Bu nedenle bu sevgilililer gününde düzenlediğim #vazgecilmezmarkalarlasevgililergunu etkinliğimde kendileri ile tekrar görüştük. Etkinliğe katılan arkadaşlarımda da hep güzel geri dönüşler aldığım için bende sizinle paylaşmak istedim. 


svr ecran mineral teinte spf 50

Güneş kremimiz ten rengi. Yoğun kıvamlı. Çok az miktarı bile oldukça geniş alana yetiyor. Örneğin yukarıda gördüğünüz kremler kolumun iç tarafının tamamına yetti.  UVA/UVB ışınlarına karşı Mineral filtreli bu ürün normal ve karma ciltler için üretilmiş. 
SVR 50+ Renkli Mineral Güneş Kremi

Burada da sürüldükten sonra teniniz ile nasıl uyum sağladığını görüyorsunuz. Kolay emiliyor ve asla bende krem var diye bağırmıyor :) Kapatıcılığı çok iyi.  Yazın makyajınızı yaparken makyaj bazı olarak sürebilirsiniz ve üzerine çok hafif bir makyaj yaparsanız hem güneşten korunmuş olursunuz hem de sıcakta akacak olan, kıyafetlerinize bulaşacak fondoteni sürmek zorunda kalmazsınız. 

SVR 50+ Renkli Mineral Güneş Kremi

Ürünü eczanelerde ve Dermo Kozmetik sitelerinde bulmak mümkün. Benim SVR 50+ Renkli Mineral Güneş Kremi yorumlarım böyle. Siz yazın güneşe çıkarken hangi markaları kullanıyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...