3 Oca 2021

Avilo ZeytinyağıHerkese merhaba

Bugün sizlere Yasemin Kokulu Bir hayat in düzenlediği Yeni yıl hediyeleşme etkinligi vasıtasıyla tanıdığım Avilo Zeytinyağı ndan bahsetmek istiyorum.


Avilo Zeytinyağı 1928 yılından bu yana İzmir den bizlere zeyinyağı üretiyor. Natürel Sızma Zeytinyağı, Natürel Birinci Zeytinyağı, Rafine Zeytinyağı, Riviera Zeytinyağı çeşitleri mevcut.

Tesislerinden tüm analiz süreçlerinden geçen soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı çeşitleri ayrıca duyusal testlerden geçerek sofralarımıza gelmekteymiş. Her ambalajda aynı lezzet ve Güney Ege’nin aromalarını bulacağınız bu ürün çeşitleri  çiğ tüketim için uygun olmakla birlikte sıcak yemeklerde de  kullanılabilmekte. 


Zeytinyağı sektörünün en önemli kurumu olan COI ( Internation Olive Oil Council ) tarafından akredite olan kalite kontrol laboratuvarında zeytinyağı ile ilgili tüm analizleri detaylı bir şekilde yapabilmekteler.

250 ML, 500 ML, 1 Lt, 2 Lt, 2 Lt,5 Lt ve 18 Lt ambalajlarda satışa sunulan ürünlerii güneş ışığı görmeyen, serin ve rutubetsiz ortamlarda saklamak öneriliyor.
Benim de çok beğendiğim ürünün  aroması tadı ve kıvamı çok güzel. soğuksıkım bu zeytinyağını kahvaltılarda ekmek bakarak bile zevkle tüketebilirsiniz.

Ürün çeşitleri içinde farklı markalara da yaptıkları Dalan Zeytinyağlı kozmetik ürünler Kuvvet marka bitkisel zeytinyağı sabunları Zeytea zeytin yapragı çayları zeytin kolonyaları ve el yapımı doğalar zeytinyağlı sabunlar da var.


Tek parkende satış mağazaları İzmir Tire de bulunuyor. Ürünleri satın almak isterseniz web siteleri ve N11 ve Hepsi Burada gibi güvenilir siteler üzerinden  sipariş verebilirsiniz.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere 
Sevgiler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...