23 Haz 2016

Düğün Hazırlıklarına Yardımcı SevgiliKitabı.com İle Sizlere Hediyemiz VarHerkese merhaba, 

Bugün sizlere hem güzel bir hediyem var, hem de sizlerin sayesinde katıldığım bir sosyal sorumluluk projesine destek vereceğim. Bu firma ile de bu proje sayesinde tanıştım. Öncelikle size firmadan bahsetmek ve yazımın sonunda bir hediye vermek istiyorum.

Malum düğün sezonu açıldı. Müstakbel gelin ve damatlar yaklaşan bu önemli günün tüm heyecanını yaşıyorlar. Düğün mekanı belirleniyor, davetli listesi çıkartılıyor, gelin arabasının nasıl süsleneceği planlanıyor. Bu hazırlık aşamasının en önemli detaylarından biri de düğün gününüzün simgesi düğün davetiyeleri. Çılgın, eğlenceli, klasik ya da vintage her zevke uygun davetiye modelleri ve online tasarım imkanı Sevgilikitabi.com'da sizi bekliyor!
Davetiye seçiminizi yaptınız, peki düğün fotoğraflarınızı en iyi şekilde  nasıl saklayabileceğinizi bilmek istemez misiniz? Bunun için size keyifli mi keyifli bir alternatif sunuyoruz: Düğün gününüze ait en güzel anları ölümsüzleştirmek için online olarak hazırlayacağınız düğünfoto kitapları!
Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzü, bir düğün foto kitabı ile ölümsüzleştirerek, her hatırlamak istediğinizde bakacağınız bir hatıra kitabı haline getirebilirsiniz. En beğendiğiniz fotoğraflarınızdan oluşturacağınız bu albümü hazırlamak da oldukça kolay ve keyifli.
Dilerseniz hazır foto kitap modellerinden  birini seçerek, dilerseniz sıfırdan foto kitabınızı oluşturabilirsiniz. En güzel fotoğraflarınızı ya da düşüncelerinizi ifade eden metinleri kolayca sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Özellikle düğünfotoğraf albümünü kendisi yapmak isteyen çiftler SevgiliKitabi.com'u ziyaret ederek düğün foto kitaplarını hemen oluşturmaya başlasınlar!

Gelelim size hediyeme;Blogumu takip eden bir izleyicime SevgiliKitabi.com'da yer alan Foto Kitabı yada Sevgili Kitaplarından dilediği birini hediye edeceğiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bu yazımı her hangi bir sosyal medya hesabınızda herkese açık olacak şekilde paylaşmanız ve yazının sonuna paylaşım linkinizle, katıldım yazarak size ulaşabileceğim mail adresinizi eklemeniz.  Hepsi bu :)
Katılım 10 Temmuz saat 23.59 'da son bulacak. Ardından kazananı yine blogumda duyuracağım. Kargo firmamıza ait olacak.

Hepinize sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...