9 Ağu 2017

Şimşek McQueen Okul ÇantasıMerhaba,

Beni sürekli takip ediyorsanız Şimşek McQueen hayranlığımızı hepiniz az çok biliyorsunuzdur. Geçen gün Efe Deniz'in bu yıl anaokulana gideceğini paylaşmıştım sizlerle. Heyecanı artarak devam etsin diye okul hazırlıklarına başlayalım dedik. Malum ilk defa evden ve benden ayrılacak. Nasıl bir çanta istersin diye sorduğumuzda cevap hemen Şimşek McQuuen çanta oldu.


Şimşek McQueen Beslenme Çantası

Okul çantası anaokulu için büyük olacağından bende Şimşek McQueen beslenme çantası aldım. Aslında anaokulu çantası da vardı ama  beslenme çantasını o kullanmazsa Ege kullanır diye düşündüm.  Oldukça geniş bir çanta. Hani okuldan birşeyler isteseler onları da çok rahatlıkla koyabilir. Yukarıda resmini paylaştığım bu çanta 3 boyutlu. Tek bölmeli ve askısı boya göre ayarlanabiliyor. Siparişimizi severek alışveriş yaptığımız Karakter Dükkanı'ndan yaptık. Piyasa araştırması yaparak alışveriş yapmayı sevdiğim için en uygun fiyata orjinal ürünleri orada bulabiliyorum. Hem de tanıdığım ve güvendiğim bir site olduğu için internet alışverişi yapmaktan çekinmiyorum. Okul çantasının resmini de buraya bırakıyorum fikir edinmek istersiniz diye :)


Şimşek McQueen Okul Çantası 

Yanına birde Şimşek McQueen çelik matara aldık :) Buna da beslenmesini koyacakmış. Beslenme saati yok diye biliyorum ama yine de kıyamadım istediğini aldım. Artık ilkokula başlayınca kullanır :)


Şimşek McQueen çelik matara
  


Ve tabi matara da hemen çantanın içine kondu ve yeni yeni siparişler verilmeye başlandı. 


Ona aldıklarımı görünce Ege'de hemen kendine sipariş verdi. Üstüne üstlük aldıklarına birde video çektirdi. Youtube hesabımıza yükledik :) Beğen tuşuna basmayı unutmayın. Kontrol ediyor beğenen var mı diye :)


Sizde okul hazırlıkları nasıl gidiyor? Tatilin son ayındayız artık. Son dakikaya bırakmayın alışverişinizi. Şimdi sıra Ege'de bakalım onun tercihi ne olacak? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler
Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...