11 Mar 2018

Bir Kadın Bin Hayat Blogger Buluşması Sponsorları


Merhaba,

Etkinlik anını bu yazımda sizlerle paylaşmıştım. İsterseniz gelin kalan sponsorlarımız kimlermiş onlara bir bakalım.
Lipoderm sadece güzellik merkezlerinde ve kliniklerde bulunan yaklaşık 40 senelik bir ilaç firması. hyaluronic asid içeren vücut nemlendiricisi. kuru ve normal ciltler için iki farklı ürün var. Hem çocuklara hem de ruhu çocuk olanlara 😘Keskin Color ürünleri. Biri mutlaka zevkinize göre olacak. Biz aramızda çocuklarla bölüştük bile. 

Agarta bitkisel kozmetik ile ilk defa tanıştım. Sabunların kokusu mis, Aloe Vera besleyici nemlendirici cilt kremi harika kokuyor, elime sürdüm yumuşacık oldu ve çabuk emildi. Saç ürünlerini bu ara deneyemiyorum ama diş macunu ilk fırsatta denenecekler arasına girdi bile.Bu fiş fırçası için ihtiyacınız olan tek şey su 😍 @misoka.turkiye' nin  Mineral İyonik teknoloji ile üretilmiş diş fırçasını kullanmadan önce suya sokuyor, diş macunu kullanmadan dişlerinizi fırçalayor ve fırçanın bardakta bıraktığı iyon minerallerin dolu olduğu suyla ağzınızı çalkalıyorsunuz. Hem böylelikle küresel çevreyi de korumuş oluyorsunuz.
Bicadde.com bu hoş şalvarı hediye etmiş bana. Firma ile ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.Saloon markası el sabunları ile bizlerleydi. Daha önce de kullandığım bir marka olduğundan rahatlıkla  tavsiye edebilirim.
Biliyorsunuz probiyotikler sağlımıza yararlı bakteriler. Artık bir çok yerde probiyotik kullanmaya çalışıyoruz. İlk defa bir temizlik ürününde görünce şaşırdım. Pronevo Probiyotikleri; GDO uygulanmamış organik bir ürünmüş. Spreyi kullandım normalde oda spreyleri beni rahatsız ederken bu spreyde herhangi bir rahatsızlık hissetmedim.


Çelik el sabunu daha önce duymuşmuydunuz. Ben etkinlik ile tanıştım. Ellerde kalan kötü kokuları gidermek için kullanılıyormuş. Zwilling ,  marka olarak bir çok mutfak gerecine sahip bir marka. Sitesini bir inceleyin.Ben bayıldım sizde bayılacaksınız. 

Mobil Dizayn telefon kılıfları satan bir firma. Siteden seçebildiğiniz gibi kendinizde özel yaptırabiliyorsunuz. Benim için sevgili oğullarımla olan bir telefon kılıfı hediye ettiler. Çok tatlıyız değil mi? 
Julio Lowski bu şık cüzdan ile bizimleydi. Hemen kullanmaya başladım bile.
Highgenic sevdiğim bir marka. Severek kullandığım silikonlu temizleyici ve sirkelim ile bizlerleydi. Bu arada bir de köpük ürünleri var ki mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. 

Oldukça keyifli geçen etkinliğimizin detayları böyleydi. Umarım sizde okurken keyif almışsınızdır.

Bir başka yazıda tekrar görüşmek üzere,

Sevgiler
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...