6 Mar 2015

MÜSLÜM GÜRSES'İN SON KLİBİ ÇEKİLDİMerhaba,

Rahmetli Müslüm Gürses'i sevmeyen yoktur herhalde. Seslendirdiği şarkılar hoşuna gitmeyenler bile onu sever sayardı. Yaşadığı acı dolu hayat kişiliğinde değişiklik olmasına izin vermedi bildiğim kadarı ile. O hep beyefendi hep saygılı hep sevgi doluydu. 


Vefatından kısa bir süre önce Kadırga Müzik tarafından "Benden Bu Kadar" isimli albümü çıktı. Kadırga Müzik eserlere klip çekmeye devam ediyor. Bugün elime geçen basın bültenine göre son olarak "Yalnızlar Diyarındayım (vay vay) isimli eserinin klip çekimleri tamamlanmış. Bende sizinle basın bültenlerini paylaşmak istedim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Sevgiler
Şafak

BASIN BÜLTENİ

Müslüm Gürses'in vefatından kısa bir süre önce tamamladığı Benden Bu Kadar isimli albümünden "Yalnızlar Diyarındayım (vay vay)" isimli esere klip çekildi. Eserin sözü ve müziği Kadir İpek'e ait. Müzik Yönetmeni ise Serdar Erbaşı. Hayranlarından büyük ilgi gören bu eserin klip yönetmenleri Çetin Özdemir ve Sinan Kaçar.
Klipte bir Müslüm Gürses hayranının, sanatçının vefatından sonra bile ona olan düşkünlüğü, sevgisi ve bağlılığı anlatılıyor ve klipte bu hayranı canlandıran ise Sevgi Avcıoğlu.
Klip proje hazırlığı 5 gün, çekimi 2 gün montajı ise 3 gün sürdü. Klipte mezarlık sahneleri flycam tekniği ile çekildi. Klipte ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi'nden  öğretim görevlisi Mehmet Göktepe, Müslüm Gürses'in portresini yaptı ve tamamlaması 2 gün sürdü.
Yoğun ilgiden dolayı İstiklal Caddesi çekimleri yarıda kesilmek zorunda kaldı. 
Yapımcı Yusuf Ziya Oran'ın amacı, sanatçının Kadırga Prodüksiyon'dan çıkan albümlerindeki tüm eserleri kliplendirmek.

Kadırga Müzik
Basın Bülteni
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...