5 May 2017

Sizin Süper Kahramanınız Hangisi ?

Merhaba,

Çocuklarda bir süper kahraman furyası var ki sormayın :) . Bizim zamanımız ile kıyasladığımda, bakıyorum ki almış başını gitmiş kahramanlarımız :)  Her gün yenileri ekleniyor bir de bu süper kahramanlara. Ben de erkek çocuk annesi olarak Ehe ve Efe'den öğreniyorum yeni kahramanları :) Benim zamanımda bir Superman vardı, sevdiğim ve çok iyi bildiğim.. Tabi o zamanlar superman oyuncakları bu kadar çok çeşitli değildi ve kolay alınamıyordu.

Hangi süper kahraman olursa olsun ben Superman üzerine tanımıyorum. Çünkü o doğuştan kahraman. Hiçbir özelliği sonradan insan eliyle yada bir hata sonucu eklenmemiş. Gezegenleri yok olmadan önce, kral babası tarafından bir uzay mekiğine konularak dünyaya gönderilmiş. Ve bu dünyada, Amerikalı bir çifçi ailenin yanında onların oğlu gibi büyümüş.
Aslına bakarsanız, çocuğunuzun sevdiği kahramanlar ve oynadığı oyuncaklar belki onun kişiliği hakkında da size ipuçları verebilir. Yani en azından ben öyle düşünüyorum. Bu nedenle de onlara oyuncak alırken. düzgün davranışlar sergileyen karakterler ile ilgili birşeyler almaya çalışıyorum.Geçtiğimiz günlerde Ege için bir bornoz arayışım vardı ve karakterli bir şey istiyordu. Benim de aklıma daha önceden  Efe için transformers aldığımız Karakter Dükkanı geldi. Bu anlamda bu siteyi çok beğeniyorum. Üzerinde karakter olan bir çok ürün grubunu burada bulmak mümkün. Sadece oyuncak değil, aynı zamanda giyim, beslenme, bahce ürünleri kısaca aklınıza gelecekm her türlü karkaterli ürünü bulabiliyorsunuz. Seçimimizi supermanli bornozdan yana yaptım.


Eğer karakterli birşeye ihitiyacınız varsa yada hediye almak isterseniz , sizde  Superman oyuncakları ve daha bir çok karaktere www.karakterdukkani.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere
Sevgiler
Şafak

Anneler Günü İçin Hediye ÖnerisiHerkese merhaba,

Bugün sizlere hazır anneler günü yaklaşmışken hem anneler günü hediyesi önerisinde bulunmak hem de daha önceden de tanıdığım ve 23 Nisan etkinliğimzde bize hediyeler gönderen Mahmut Atar'ın genel müdürü olduğu Nefis Demet firmasından bahsetmek istiyorum.

Nefis Demet tadına doyamayacağınız başta Meyve Sepeti olmak üzere Karışık Lezzet Sepeti, Çikolatalı Meyve Sepeti, Kek Sepeti, Kurabiye Sepeti, Truffle Sepeti ve Lezzetli Kutular kategorilerindeki ürünleri ile hem tazelikleri hem de lezzetleriyle damaklarda güzel tatlar bırakan bir online satış sitesi.


Her Özel Güne Özel Hediye 


www.nefisdemet.com web adresinden ve Türkiye genelindeki 9 şube üzerinden sipariş alan Nefis Demet alanında uzman ustalar ve dağıtım personeliyle özel günlerinde tüketicilerin yanlarında olmak istiyor. Şubelerin bulunduğu illerde aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo imkanı sunan Nefis Demet’in en büyük isteği; tüm lezzet meraklılarının gözünde “En Nefis Hediye” haline gelebilmek.

Sadece anneler günü için değil tabi ki. Bir çok özel gün için yada özel olup olmadığına bakılmaksızın tad veren herhangi bir gün için sipariş verebiliyorsunuz.


Sevgililer Günü Hediyesi


Sevgiliyle bu güzellikleri yemek için illa 14 şubat olması lazım değil. Birlikte geçirilen her an özeldir. 14 Şubat'ta bu tarz bir arajman hediye edebilirsiniz.

Doğum Günü Hediyeleri 


Nefis Demet, www.nefisdemet.com görüntülenebilen onlarca değişik renk ve çeşitteki doğum günü aranjmanı meyve, kek, kurabiye ve trufflelar ile doğum günü kutlamaları için çok sayıda seçenek sunuyor. Doğum gününü klasik kutlamalardan farklılaştırmak isteyenlerin ilk tercihi olan kategoride ayrıca tüm Türkiye’ye kargolanabilen özel Lezzetli Kutular da bulunmakta.

Kurumsal Hediyeler 


Şirket içi etkinlik, personel özel gün kutlamaları, özel tasarımlı kutulardan oluşan şirket tanıtımları gibi tüm kurumsal hediye ihtiyacı da Nefis Demet tarafından karşılanabiliyor. İhtiyaç doğrultusunda belirtilen sayıda üretilen kurumsal ürünler tazeliklerini kaybetmeden şirketlere teslim ediliyor.

Resimlere bakıp iç çektiyseniz kusuruma bakmayın ;) Bir tık uzağınızda.

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...