10 Kas 2015

DENEYİMLİ ANNE BLOG KEŞİF ETKİNLİĞİMerhaba herkese,

Bu akşam sizlere bir blogger arkadaşımın blog keşif etkinliğinden bahsetmek istiyorum. Kendisini ilk olarak bloguma yaptığı yorumlarla tanımıştım. Sonra blogunun takipçisi oldum, ardından facebookda arkadaş olduk.

Şimdi bir blog keşif etkinliği düzenlemiş. Katılmamak olmazdı. Sizlerden de katılım bekliyor :) Onun kaleminden işte etkinlik ayrıntıları :)

Sevgiler
Şafak

Ne zamandır Blog Keşif Etkinliği düzenlemek istiyordum bir türlü fırsat bulamadığım için yapmak ancak kısmet oldu.

Bloğumu açalı neredeyse bir sene dolmak üzere ve bu arada çok kişiyle tanıştım, çok kişiyle arkadaş oldum. Bazı blog yazarı arkadaşlarımın o kadar desteğini gördüm ki "iyi ki onları tanımışım" dedim.

Blog keşif etkinliklerini severim ve katılırım. Bugüne kadar da bir çok etkinliğe katıldım. İnsanlarla tanışmak, onlara yorum bırakmak, onlardan yorum almak, sohbet ortamı oluşturmak hoşuma gidiyor.

Ama bazen bir türlü birbirimize ulaşamadığımız için "takipleşemediğimiz" blog yazarları oluyor. Ben takip edecek blog bulamazken onlarla buluşma fırsatımız olmuyor! Özellikle de bu yüzden Blog Keşif Etkinliği düzenledim.

Etkileşimde bulunarak bloglarımızın dinamik kalmasını sağlayabiliriz.

Hepimiz birimiz birimiz hepimiz için! ;)))

Hangi tür konudan yazarsa yazsın herkesi blog keşif etkinliğime davet ediyorum. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar kişiyle etkileşimimiz olur.

Bunun için yapmanız gereken tek şey beni ***GFC üzerinden takip etmeniz ve herhangi bir sosyal medya platformunda Blog Keşif Etkinliğimi paylaşmanız.***

Bloğunuzun içeriğini ve blog linkinizi aşağıya yazmayı unutmayın! smile ifade simgesi

Beni sosyal medyadan da takip etmek isteyenler için sosyal medya hesaplarım,

Facebook profilim Emel DA,sayfam
*www.facebook.com/deneyimlianne
*www.twitter.com/deneyimlianne
*www.instagram.com/deneyimliannemel

Sevgiler
Emel

SALOON AİLESİ YENİ ÜRÜN SERİSİ KÖPÜK EL SABUNLARI İLE GENİŞLİYOR!Saloon Köpük El Sabunu, benzersiz içeriği , yumuşak kremsi köpüğü ve paraben içermeyen özel formülü sayesinde cildin doğal dengesini koruyarak, elleri tahriş etmeden temizler ve ipeksi yumuşaklık sağlar. Her cilde uygun formülü sayesinde her yıkamada doğal ve bir o kadar keyifli bir deneyim yaşamaya hazır olun!
Yeni Saloon Köpük Sabunlar, ev içi kullanıma uygun ve son derece şık ambalajlarıyla banyolara farklı bir güzellik katarak, tropik meyvelerin tazeliği ve lavanta ferahlığını evlere taşıyacaklar. Klasik sıvı sabunlardan farklı olarak, kremsi köpük formatta sunulan bu özel ürün, hoş aromalı Frambuaz, Citrus & Mango ve Lavanta esanslı 3 farklı varyantta Ekim ayı itibari ile raflarda yerini almaya başladı.

CİTRUS & MANGO Saloon Köpük Sabun Serisi, canlılık veren egzotik CİTRUS & MANGO meyve tazeliğini cildinizle buluşturuyor.


FRAMBUAZ Saloon Köpük Sabun Serisi, eşsiz FRAMBUAZ tazeliğini ve muhteşem kokusunu cildinizle buluşturuyor.LAVANTA Saloon Köpük Sabun Serisi, huzur veren eşsiz LAVANTA ferahlığını cildinizle buluşturuyor.


KÖPÜK SABUN AVANTAJLARI

Cilde tamamen yayılabilen özel köpük formülüyle elleri derinlemesine temizler, pratik ve keyifli bir hijyen sağlar. Keyifli kullanım özelliğinin yanı sıra, kolayca durulanabilmesi sayesinde normal sabunlara oranla su tüketimini azaltarak tasarruf sağlar. Yumuşak, kremsi yapısı ve keyifli kullanımı sayesinde çocuklarınızın temizlik alışkanlığı kazanmasına yardımcı olacaktır. Başta grip olmak üzere pek çok bulaşıcı hastalığın yayılmasında en önemli faktör ellerin doğru şekilde yıkanmamasıdır. El yıkama kullanımında ekstra kolaylık sağlayan köpük sabun, avuç içi, tırnak araları ve bilek kıvrımlarına daha iyi nüfuz eder ve sağlıklı temizlik sağlar. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...