24 Haz 2013

FİKRİMÜHİM'DEN HUGGIES BEBEK BEZİ KARGOM GELDİ

Huggies bebek bezi kullanan biri olarak, fikrimühim'in  bir süredir  bahsettiği Huggies bebek bezindeki yeniliğin ne olduğunu merak ediyordum. Hafta sonu nihayet kargom geldi. ve içinden birbirinden hoş hediyelerle beraber yeni bezleri denemem için 4 adet bez geldi. Ve birde arkadaşlarımla paylaşmam için indirim kuponları.

Erkek çocuklar için mavi, kız çocuklar için pembe pakette yer alan bezlerin üzerinde tüm çocukların sevdiği çizgi film kahramanları Mickey mause ve mini mause var.Büyük oğlum Ege bez kullanmayı bıraktığı için Mickey mause'lı bezleri kullanamayacağı için  yalnız bu işe çok bozuldu. Evirdi çevirdi bundan mı alacaksın artık diye sordu. Bende hediye göndermişler dedim. Önceki bezinde de winnie the pooh karakterleri olduğu için zaten biraz kıskanıyorduk bakalım çok sevdiği Mickey mause'lı bezleri nasıl kullanacağız.:)

Eğer sizde Fikri Mühim'e üye olmak isterseniz lütfen tıklayın

Huggies’in miniğinizin cinsiyetine özel tasarladığı, kızınız için ve oğlunuz için üretilen yeni bebek bezlerimizin numune paketinden isterseniz bir tık'da buraya :)


Sevgilerimle,
Şafak
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...