20 Mar 2015

ÇELİK TAKININ ADRESİ LIDYASTEELMerhaba,

Bu akşam size de belki ilginç gelecek bir ürün yelpazesinden ve bu vesile ile tanıdığım bir girişimci kadından ve Butik Çelik Takı satışı yapan bir e-ticaret sitesinden bahsetmek istiyorum.


Çelik Takı, Nevin Çalgın ve Lidyasteel

Çelik takı, çelikten üretilmiş, kolye, bileklik, yüzük ve erkeklerin kullanabileceği modellere göre yapılabiliyor. Altın, gümüş ve platin renkleri mevcut. Uzaktan bakıldığında bire bir aynı görüntüde ve çelikten imal edilmiş olduğu anlaşılmıyor.

Ben Çelik Takı ürünlerle www.lidyasteel.net adlı e-ticaret sitesi aracılığı ile haberdar oldum. Siteyi biraz daha incelediğimde bir de cesur bir kadın girişimci ile karşılaştım.

Lidyasteel

Tüm çelik takılarda bayanların zevk ve isteklerini ön planda tutmayı ilke edinmiş. Bu nedenle de çelik takılarda butik çalışmaya başlamışlar. Her modelden sadece 3 tane ithal ediyorlarmış ve stok tükendiğinde yenisini getirtmiyorlar. Kişiye özel ve başkalarında pek görmeyecekleri ürünlerden hoşlananlar için bu sitenin varlığı bana göre harika. 

Takıların her biride çok güzel. İnsan bakarken seçmekte zorlanıyor.

Ürünü satın aldığınızda, kredi kartıyla veya  Banka Eft / Havale ile ödeme yapabileceğiniz gibi, Sürat Korgo ile kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz.

 Lidya Steel takılarda Avrupa Birliği standartları geçerli ve üretici firmalardan CE standart belgesini talep ediyorlar.


Nevin Çalgın 

Nevin Çalgın, www.lidyasteel.net e-Ticaret sitesi üzerinden Çelik Takı Satışı yapan bir kadın girişimci. 38 yaşında ve tamamen hobi olarak başladığı bu işte şimdi 12 bölgeden bir çok ev hanımına iş imkanı sunuyor.

2014 yılında Hong Kong'daki Dünya Takı Fuarlarına tek başına katılmış ve çeşitli iş anlaşmaları yaparak dönmüş yurda.


Peki Neden Çelik Takı?

Çelik takılar hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, çelik yapısı sert bir malzeme olduğu için kırılmıyor.

Çelik takılar paslanma yapmadığı için, ilk günkü güzelliğini koruyabiliyor. Denizde ve banyoda çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta bulaşık yıkarken özellikle çıkarmamanızı öneriyorlar, böylelikle ömrü daha da uzayabiliyor.

Üzerinde bakteri üremesi mümkün olmadığı için çelik takılar aynı zamanda sağlıklı ürünler. Anti alerjen özelliğe sahipler.

2000 den fazla modele sahip, hemde her birinden en fazla 3 adet olan bu butik siteyi incelemek isterseniz sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.


Butik Lidya Facebook sayfası


Sevgiyle ve kendinizi özel hissederek kalın :)

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...