22 Mar 2020

Mutlu Kadın Güçlü Kadın Blogger Buluşması

Herkese merhaba,

8 Mart Dünya Kadınlar günü'nde sevgili Sosyalannem blog Fatma'nın daveti ile 10 blogger bir araya geldik. Baksanıza ne kadar dikkatle çalışıyoruz :)
Etkinlik daha önceden de ziyaret etmiş olduğum
Maltepe'de bulunan Dream Hill Business Deluxe Hotel'di. Otel lokasyon olarak Bağdat caddesinin İdealtepe tarafında kalıyor. Adres olarak Maltepe'ye bağlı. 4 yıldızlı otelin 136 odası var. Tüm iş toplantıları ile eğitim ve kokteyllerinizi  gerçekleştirebileceğiniz 7 farklı toplantı salonu var. Ayrıca Dream Hill Hotel’in teras katında muhteşem adalar manzaralı Büyükada Balo Salonunda 350 kişiye kadar düğün organizasyonları yapılmakta. Kendi zevkinize göre ayarlayacağınız paketleri mevcut. Bizleri de çok güzel bir şekilde ağırladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. 


Fatma'nın konuşması ile başlayan etkinlikte blogger arkadaşlarımın dışında şahsen gelmeyi tercih eden sponsorlarımızda vardı. 

Zenix Beauty'den Hatice hanım ilk konuşmacıydı. Karataş Kozmetik'e bağlı marka İstanbul'da bulunuyor.  Ürünler ve firma ile ilgili bilgiler verdi. 

Torta Hause 'dan Doğan bey, ikramlık o güzel triliçesi ile etkinliğimize katıldı. Torta House aslında bir kadın girişimcinin büyüttüğü bir marka. Ürünlerin yapımında anneleri işin başında duruyor. 
Bir başka misafirimiz, Fulya Abla Turşu evi 'ydi. Merkezş istanbulda bulunuyor ve turşuları Bursanin Gedelek köyünde yerli halk yapiyor. Gedelek jeolojik yapısı nedeniyle yüksek kalsiyumlu kireç kayalardan oluşmuş. Bölgedeki akarsular kaynak sular mineraller bakımından zengin. Sebzelere de doğal dirilik veriyor. Bu sularla üretiliyor doğal yöntemle kuruluyor tursular. Turşu dışında acılı acısız şalgam suyu, sirke, acı ve tatlı biber soslari da domates soslari da var. Kendisine instagram hesabindan ulasabilirsiniz @fulyaablatursuevi

 


Doktor Köpük,  suyun uygulanabildiği tüm yüzeylerde kullanılabilen; su bazlı, çevreye ve ozon tabakasına zarar vermeyen genel amaçlı temizleme ürünü. Detaylı olarak kullanımı ve ürün ile ilgili bilgileri ilerleyen günlerde blogumda yazacağım.@misslifeshop birbirinden farklı aromatik spreyler Türkiye de üretilen ve yurtdışı saris yapan bir firma. Artık ürünlerini ülkemiz pazarinda da satışa sunuyor. Miss Life firması adına İrem hanım bizlerleydi.
Ve sevgili Nays Collection. @nayscollectionn parfüm, makyaj temizleme mendili ve tek kullanımlık oje çıkarıcıları daha önceden de severek kullandigim urunler.
Parfümlerin kalıcılığı çok iyi ve kendi parfümleri dışında ünlü kokularının da muadilleri var. Kendilerine teşekkür ediyorum @parlaranadolugurme #mutlukadinguclukadin etkinliğine ikramlık tabaklarından göndermişti. Yediğim kayısı benden tam puan aldı. Daha önce de ürünlerini tükettiğimiz markayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Çünkü ürünlerini kendileri üretiyor ve bahçeden evimize gönderiyor. Ayrıca bu tarz urunler bağışıklık siztemimiz icin de cok faydalı


Etkinliğimize kendisi gelemese de hediyelerini gönderen başka firmalarımızda vardı. Liste uzun olduğu için onları da bir sonraki yazıda sizlerle paylaşacağım. Etkinlikte bizimle olan firmalara, mekan sponsorumuz Dream Hill Otel'e ve katılan blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 

Katılanlar kimler derseniz :) Bloglarına hesaplarına isimlerine tıkayarak ulaşabilirsiniz. 

Beğendim Paylaştım Şerife 
Biricitin Yeri Yasemin
En Dinamik Anne Ayşe 
Sihirli Mavi İlknur
Simsi Makyaj Simge
Şans Böceği Nihan
Yağmur Vil Vildan
Yeşimle Her Telden Yeşim ve tabi ki ben :)
Buraya tıklayarak beni GFC takibine kolayca alabilirsiniz

Ayrıca sosyal medya hesaplarımdan takip ederseniz çok mutlu olurum :)


InstagramTwitter , Facebook

Sevgiyle kalın. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...