30 Mar 2019

Pırlanta Alyans Modelleri Fiyat İncelemesiPırlanta Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans

Çiftler için alyans modelleri sadece şıklık bakımından değil, fiyat bakımından da önem taşıyor. Hangi model seçilmeli, ne kadar bütçe ayrılması sorusu yaz döneminin yaklaşmasıyla birlikte çiftlerin aklını daha fazla meşgul etmeye başladı. Peki, 2019 pırlantalı alyans modelleri ve fiyatları nasıl? Sizler için araştırdık ve bizi şaşırtan detaylarla karşılaştık.


Pırlantalı Alyans İçin Bol Sıfırlı Ödeme Yapmayın!

İşin içine pırlanta girince fiyatlar uzaya çıkıyor düşüncesindeyseniz, yanıldığınızı belirtelim. Minimum bütçe ile pırlantalı alyans satın alınabiliyor. Sadece hangi adresten alışveriş yapacağınızı çok iyi keşfetmeniz gerekiyor. Örneğin Altınbaş web adresinde sadece 1600 TL bütçe ayırarak çift alyansları satın alabilirsiniz. Pırlantalı ve bu fiyat her iki yüzüğü de kapsıyor. Elbette karat değeri çok yüksek bir pırlanta olmasını beklemeyin. Ancak pırlantanın bu yüzük modellerini eşsiz ışıltısıyla taçlandırdığı da aşikar. Sonuç olarak bol sıfırlı ödeme yapmadan pırlantalı alyans satın almak için önce fiyatları inceleyin.

Altınbaş  Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans

“Daha Fazla Bütçe Ayırabilirim”

O halde pırlantalı alyans modelleri için daha fazla seçeneğe sahipsiniz demektir. Çünkü bütçe yükseldikçe seçenek sayısı da artıyor. Şu anda ortalama bir fiyat bilgisi beklediğinizi biliyoruz. Sizlere genel olarak 5 bin ila 9 bin arasında bir bütçe ile dilediğiniz tasarımı kolayca satın alabileceğiniz bilgisini verelim. Eğer pırlantanın berraklığından, renginden ya da karatından bir miktar ödün verirseniz bu meblağ daha da aşağı çekiliyor. Bu durumda 2 bin ila 4 bin arasında bir bütçe yeterli olacak.

Altınbaş Alyans
Altınbaş Pırlanta Alyans


“Bütçemi En Verimli Şekilde Kullanmak İstiyorum”

Bu durumda tercihinizi uygun fiyat sunan ancak model seçeneği de sınırlı olmayan bir adrese çevirmeniz gerekecek. Bu noktada çiftlerin ortak tercihi Altınbaş oluyor. Çünkü kusursuz bir işçilikle hazırlanan onlarca farklı tasarım, minimum fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstelik her bütçeye uygun bir model bulmak çok kolay! Dolayısıyla bütçe sıkıntısı nedeniyle beğendiğiniz tasarımdan ödün vermek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca güvenli alışveriş sistemine sahip ve elbette tüm pırlantalı alyans modelleri sertifikalı! Sonuç olarak sıfır endişe ile alışveriş yapmanın keyfini de yaşatan bir site olduğunu belirtebiliriz.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...