16 May 2018

Karakter Dükkanı Çocuk Pateni Alışverişimiz


Herkese merhaba,

Oyun çocuğun kişisel ve fiziksel gelişimi için çok önemli. Bizimde yazın oynayabilecek bir bahçemiz olduğundan yaz aylarında neredeyse günün tamamını bahçede geçiriyoruz. Sabah kahvaltıdan sonra havuzda başlayan gün, akşam üzeri olunca duş aldıktan sonra, çocukların bisiklet, scooter yada patenlerini almalarıyla oyun parkında ve çevresinde devam ediyor. Tabi benim için yorucu oluyor ve  çok eğlenceli olmasa da çocukları mutlu görmek beni de yoruyor.

Başta da yazdığım gibi havalar ısınmaya başladıkça, benimkilerde okuldan geldikçe aşağıya inmeye başladılar. Öncelikle bisikletler aşağı indirilerek her an hazır olmaları sağlandı :) Scooterlar hemen evimizin giriş kapısında her ne kadar bunlar neden evin ortasında duruyor diye, ara sıra söylensem de sıralarının gelmelerini bekliyor.  Malum Efe Deniz büyüdükçe bizde ki sayı da artıyor. Geçen yıl Karakter Dükkanı'ndan scooterı alınmıştı. Böylelikle 2 bisiklet, 2 scooter, 2 kaykay göreve hazır.


Geçtiğimiz günlerde de Ege patenleri ile aşağıya inmek istedi. Tabi oğluşum büyüdükçe ayakları da büyüyor. Eskisi ayağına olmayınca çok üzüldü. Ben de ona söylemeden Karakter Dükkanın'ndan yeni bir çocuk pateni siparişi verdim. 


Karakter Dükkanı'nda hem kız hem de erkek çocuklar için paten çeşiteri mevcut. 3 tekerlekli ya da 4 tekerlekli seçilebiliyor. 3 tekerlekli patenler daha çok yeni başlayan çocuklar için alıştırma devresinde kullanılıyor. 

Kızlar için, Elsa, Barbie, My Little Pony temalı patenler ve  erkek çocuklar için ise, Şimşek , Star wars, spiderman, cars, transformers temalı paten seçenekleri mevcut. Bizim tercihimiz Star Wars patenden yana oldu. Çünkü rengi aynı zamanda Beşiktaşımızı çağrıştıran siyah beyaz :)

Siparişim 3 gün içinde elimdeydi. Hızlı ve güvenilir olması zaten Karakter Dükkanı'nı sevme nedenlerimin başında geliyor. Çünkü çocuklar birşey istediler mi, "kargo ne zaman gelecek" sorusu hiç bitmiyor :) Öyle ki dilerseniz İstanbul içi hızlı kurye ile ürününüzü 6 saat içinde teslim alabiliyorsunuz.

Çocuklar için paten kullanma becerisi kas ve iskelet sistemlerinin gelişmesi için çok önemli. Yalnız biz anne babaların dikkat etmesi gereken önemli bir konuda paten kullanırken kask ve dizlik ile kullanması. Çünkü olası kazalarda onlar çocukları koruyacak. Karakter Dükkanı'ndan onları da temin edebilirsiniz.

Karakter Dükkanın'da havale, kapıda ödeme yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 100 TL üzeri kargo bedava.  Ayrıca şu an paten ve scooterlarda %50'ye varan indirim var.Peki sizin çocuklar yaz geldiğinde nelerle oynamayı tercih ediyorlar? Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...