13 Mar 2018

Agarta Bitkisel Kozmetik Ürünleri


Merhaba,

Bugün sizlere Agarta Bitkisel Kozmetik firmasndan bahsetmek istiyorum. Firma Ankara’da kurulmuş ve geniş ürün çeşitliliği var. Hem yurt içinde hem yurt dışında önemli pazara açılmış olan firmanın tesisi ülkemizde bulunuyor. doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile ürünlerini tasarladığı ve hijyenik ortamlarda prosedür ve standartlara uygun şekilde üretim yaptığı bilgisini web sitelerinde paylaşmışlar. 
Firmanın ürün gamında, Diş macunları, Doğal Cilt Bakım ve Güneş Ürünleri , kremler, şampuanlar, cilt bakım sabunları, güzellik sabunları ve sıvı sabunlar var. 
Benim deneme fırsatı bulduğum ürünler güzellik sabunları  ve Doğal Aloe Vera Nemlendirici Cilt Kremi oldu. Öncelikle şunu söyleyeyim, güzellik sabunlarının kokusu bir harika. Sls, sles, sülfat, paraben, fitalat, fosfat, silikon, koruyucu, katkı maddesi içermediği belirtilmiş. Palmiye Sabunu, Yasemin Sabunu, Yosun Özlü Sabun, Aloe Vera Sabunu, Bıttım Sabunu, Lavanta Sabunu, Kükürt Sabunu, Çayağacı Sabunu, Hamam Sabunu, Argan Sabunu, Defne Sabunu, Akvaryum Sabunu, Zeytinyağlı Sabun, Ardıç Katranı Sabunu, Shea Butter Sabunu, Gül Sabunu, Ayn-ı Safa Sabunu ve Keçi Sütü Sabunu çeşitleri var. Ve sabunlar el yapımı.


Vücut bakım kremi ise parabensiz ve hayvansal yağ barındırmama özelliği ile öne çıkıyor. Bir çok krem sürüldükten sonra yağlı his bırakmaya devam ediyor ve ben bunu hiç sevmiyorum. Bu kremi ise ellerimde kullandım ve çabuk emilerek, yağlı his bırakmadı. İçeriğindeki aloe vera da zaten tahriş etmiyor ve rahatlama sağlıyor.
Ürünleri şu an aktarlardan ve Lokman Hekim ezcanelerinden satın alabiliyorsunuz. Ayrıca bazı online satış sitelerinde de satışı mevcut. Ülke genelinde bayilik de vermekteler. Bun için web siteleri üzerinden kendilerine ulaşmak mümkün.

Sizlerden Agarta Bitkisel Kozmetik ürünlerini kullanan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler

Şafak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...