3 Ağu 2015

Karaköy Karınca Kafe'de Blogger Dostlarımızla Brunch Keyfi


Herkese merhaba,

Bu hafta yeni güzel başlangıçların ilk günü olsun hepimiz için. 

Dün Bloggerlar Paylaşıyor olarak yeni bir etkinliğe imza attık. Blogger etkinliklerini seviyorum. Daha yakından tanışıyor, yakın tanıdıklarınla hasret gidermek için fırsat buluyorsun. Bu hafta sonu da Karaköy Karınca sokakta bulunan Karınca Kafede kahvaltıdaydık.Bu etkinliği düzenlemeye blogumda bir çok kere yer verdiğim her zaman her konuda destek olan ve çok sevdiğim tasarımcı arkadaşım PinkyLola Melis aracı oldu. Beni Karınca Kafe'nin sahibesi Özlem hanım ile tanıştırdığı ve orada bir blogger buluşması düzenlemenin güzel olacağı fikrini verdiği için ona ayrıca teşekkür ediyorum. Sizlerde sitesini ve instagram hesabını inceleyin. Mutlaka beğeneceğiniz bir ürününe rastlayacaksınızdır :)
Biz 10 blog yazarı o sabah Karınca Kafe'de buluştuk. Aslında 12 kişi olacaktık ancak, bir arkadaşımızın çocuğunun rahatsızlanması bir diğerinin de bırakacak kimseyi bulamayışı gelmelerini engelledi :(

Karaköy Karınca Kafe'nin sahibesi Özlem hanım bizler için serpme kahvaltı hazırlamıştı. Herkese kısa bir merhaba dedikten sonra da bizleri başbaşa bıraktı daha rahat sohbet edebilmemiz için. Kendisine bu ince düşüncesi için ayrıca teşekkür ediyorum. Bir yandan kahvaltımızı yaparken bir yandan da güzel ve eğlenceli bir sohbetin içinde bulduk kendimizi.

Kahvaltı sırasında tasarımcılar bizlere birer hediye hazırlamışlardı. Çekiliş yaparak hediyeleri dağıttık.  Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Benim şansıma çok da ihtiyacım olduğu şu günlerde bu güzel şapka çıktı. Üzerindeki taşlar yurt dışından özel olarak getirilmiş. dustybirdretro 'ya çok teşekkür ediyorum. Mekandan ayrıldıktan sonra da zaten bir kişiye hediye vermiş olan ionera.design bu güzel günün anısına benimde en sevdiğim ikililerinden birini resmettikleri bu güzel t-shirti bana hediye etmek istemiş. Henüz elime geçmedi ve şimdiden taliplisi çok :)Birde taka tuka tasarım var ki reçine ile yaptığı objelere bayılmamak imkansız.  İnstagram hesabını bir inceleyin. 

O gün orada bulunan tasarımcıların instagram hesaplarına şu şekilde ulaşabilirsiniz.

pinkylolaleagumustasarim, ionera.designelfindizayndustybirdretrogoodluckbyhandepasaklibutikpineappledesingzcstakilaritakatuka_tmtaki_mevsimiflenstedtrtubiskooololasworkssrapacar,  terrasoleterrariumaspecttasarim

Oldukça keyifli bir gündü. Her pazar tasarım pazarı oluyor çoğunlukla. Pazarı gezebilir, soğuk yada sıcak bir şeyler içebilir veya yemek yiyebilirsiniz.
Bizimle olan blog yazarı arkadaşlarıma böyle bir günde bizimle oldukları için ve etkinlik ev sahibimiz Karınca Kafe sahibesi Özlem hanım ve tüm çalışanlarına bizleri ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum .

http://gizoandtheblog.blogspot.com.tr/
http://www.huzunsarisi.com/
http://www.sansbocegi.com/
http://www.pinarlahayat.com/
http://www.sirinkanatlar.com/
http://www.yemeksohbetleri.org/
http://gulumseyuzume.blogspot.com.tr/
http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/
http://www.zehraslife.com/

Sizde etkinliklerden haberdar olmak isterseniz Bloggerlar Paylaşıyor'un sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve Bültene blog adreslerinizi yazarak üye olabilirsiniz..

Sevgilerimle

Şafak


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...