26 Şub 2018

Moderya Alışverişim

Merhaba,

Yeni bir e-ticaret sitesi yazısı ile hepinize merhaba. Bugünkü konuğum, e-ticaret hayatına yeni başlayan Moderya.com sitesi.


Site ile tanışmam ülkemizde yeni olan ama günden güne yayılan Bambu kıyafetler ile ilgili yaptığım araştırma ile oldu. Bende bu vasıta ile hem bambu giyim nasıl birşeymiş diye bakayım hemde sitedeki hizmet deneyimimi sizlere aktarayım dedim. 


Bambu Giyim  neden bu kadar önemli ve revaçta derseniz, bambu Çin'de yetişen ve Türkiye'de iplik haline getirilen bir bitki. Bazı işlemlerden geçirildikten sonra kumaş haline geliyor. Hafif  bir dokusu var bu nedenle serin tutuyor  ve antibakteriyel özelliğe sahip. Alerji yapmıyor, vücudu sağlıklı olarak tutmaya yardımcı. 


Sitede hem bambu giyim hemde diğer kumaş çeşitlerine ait ürünler mevcut. Kadın, erkek, çocuk ve tesettür giyim diğer kategorileri.
      

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri teslim tarihinden sonraki 14 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. Bunun için iade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin faturalarını arkasındaki iade formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak anlaşmalı kargo firmasıyla göndeniz gerekmekte.  iç giyim, bikini, mayo, kişisel bakım ürünleri gibi kişisel ürünler iade edilemiyor. Sonrasında size ulaşarak değişim yada para iadesi almanıza yardımcı oluyorlar. 

Gelelim ben neler aldım kısmına:)


Bambu daha önceden kullanmadığım için kendime pijama takımı aldım. Gerçekten de yumuşacıktı.

Taytlar son zamanlarda vazgeçemediğim pantolonlardan.Ve bu iki kazak gerçekten tam kışlık. Havaların soğuduğu bu günlerde bunları seçmek çok iyi oldu.


Bu günlük bu kadar. Alışveriş tutkusu bitmediği sürece alışveriş yazılarım devam ederç 
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek dileği ile,
Herkese sevgiler


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...